• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
Mulle paistab ka, et mingi kontingent inimesi on siia tulnud selleks, et onu Arne neile enne magamaminekut põse peale musi annaks ja põlve peale puhuks kui see kogemata haiget saanud on :)
Mis ouudutab tasuvusanalüüsi, siis miks seda teistelt oodata. Igaühel on ju oma portfell mille põhjal saab kõige objektiivsema tulemuse.
Miks oodata ORilt analüüsi, kui nende kõige suuremate nõudijate kommentaaridest paistab, et niikuinii midagi, mis adminnide poolt tuleb ei usuta. Kas siis seda analüüsi usute või?
Raika
Raika
Mulle paistab ka, et mingi kontingent inimesi on siia tulnud selleks, et onu Arne neile enne magamaminekut põse peale musi annaks ja põlve peale puhuks kui see kogemata haiget saanud on :)Mis ouudutab tasuvusanalüüsi, siis miks seda teistelt oodata. Igaühel on ju oma portfell mille põhjal saab kõige objektiivsema tulemuse.Miks oodata ORilt analüüsi, kui nende kõige suuremate nõudijate kommentaaridest paistab, et niikuinii midagi, mis adminnide poolt tuleb ei usuta. Kas siis seda analüüsi usute või?

Palun ole argumenteeriv ja piisavalt emotsioonivaba oma seisukohtade edastamisel. Vastasel juhul on Sinuga arutelu võimatu.
Camron
Camron
Erinevused ei ole suured kuid on olulised. Samamoodi, nagu raha laenamisel pangast ja kuskilt sms rahast. Lõpptulemusena saad raha mõlemast kohast kätte.

Mis puudutab PRi ja muud taolist siis ilma selleta oleks maailm palju ausam ja inimesed saaksid seda mida neil vaja läheb, mitte seda mida keegi teine tahaks, et neil vaja läheks.

Kui keegi aga ei usu OR juttu siis miks peaks ta uskuma IP ilusaid värvilisi tabeleid? Mul on ka seal konto (ja erinevalt mõnest inimesest ka kogemus mõlemas kohas investeerimisega), ning lugedes neid kommentaare siin ja seal tekib vägisi arvamus, et see vastutöötamine siin tuleb nendega seotud isikutest kuna neil ei ole hapude laenude menetluses midagi peale aastatepikkuse ootamise välja pakkuda. See on muidugi hea ja odav tegevus, kuid ärgem unustagem ka inflatsiooni. Olen töõtanud 15 aastat võlgade menetlemisega, ning rusikareegel ütleb, et mida kauem oodata seda väiksem on tõenäosus midagigi saada. Selles valguses tunduvad IP andmed väga ebarealistlikud.


Tekkinud kahjum tuleb loomulikult tagai teenida intressidega. Kuidas siis muidu? Õieti investeerides ei ole see ju probleem.

Ma ei tahaks olla siin mingiks OR suuvoodriks aga paraku kipub siinne mõttevahetus ebakompetentselt emotsioonidesse kalduma selle asemel, et inimesed teeksid oma esmased arvutused ise.
Raika
Camron
mul ei ole Omarahas portfelli ei tähenda, et mul kusagil portfelli poleks
Kahjuks oled sa ilmselt sellisel juhul halvasti informeeritud siinse portaali omapäradest. Kui laen läheb kohtusse, siis siin ei ole aastaid hiljem oodata intressidest ja viivistest suurt kasumit. Seega on mõistlikum võtta see 60% ja uuesti investeerida. Seda muidugi eeldusel, et portaal tegeleb aktiivselt võlglastega ja halvaks läinud laenude protsent oluliselt ei kasva.

Investori jaoks tekib lisarisk juhul, kui suur enamus laenajatest otsustab enam mitte tagasimakseid teha. Siis läheb uue süsteemi korral olukord hapuks, kuid see on juba seotud portaali riskiga ja hoopis teine teema.
veigo18
arne
Täiesti kindlalt intensiivistame tööd võlglasega teisel ja kolmandal võlakuul. Plaan on paigas.

Mille poolest hakkab töö võlglastega erinema senisest ja milline on portaali enda prognoositud tulemus mainitud plaani elluviimisel?
mutabor
p.9
kuivõrd selles, et portaal ühepoolselt otsustab …
Ilmselt suhtleb portaal suuremate investoritega otse ja otsuste tegemisel saab määravaks raha, kõigi meelejärgi ei jõua nagunii olla. Registreerimiskuupäeva järgi peaks ka sul olema punastega mingi kogemus, äkki viitsid natuke infot jagada?

Camron
Aasta, paari pärast on mul võrdlus olemas, müümata punased ja sundmüüdud punased, siis olen targem. Praegu tundub mulle tulusam punased kohe huugama panna ja raha uuesti investeerida. Ei ole praegu aega isepankuri punastesse süveneda, aga esmapilgul ei paista mul seal küll mingit head taastumist.
dubow
dubow
Ilmselt suhtleb portaal suuremate investoritega otse…

Portaal ei suhtle suuremate investoritega otse. Oluline info avaldatakse avalikus foorumis ja on kõigile kättesaadav. Paljud paraku eelistavad vastata ja suhelda läbi postkasti ja meili teel, mitte foorumis. Kahtlemata lähtume me otsuste tegemisel üldisest statistikast, mitte ükskjuhtumitest, seega võib alati leiduda mõni, kellele antud lahendus ei sobi.
Omaraha,ee
arne
mutabor
Mille poolest hakkab töö võlglastega erinema senisest…

Nagu öeldud, intensiivistame tegevust teisel ja kolmandal võlakuul. Üritame vähendada 90 päeva ületajate osakaalu, pakkuda kompromisse jm. Loodan, et olete vastusega rahul, väga täpselt me seda tegevust kahjuks kirjeldada ei saa.

Omataha.ee
arne
arne

See paraku pole väga informatiivne vastus ja jääb arusaamatuks mis takistab sellel teemal rohkem avatud olla.

Mu kysimuse teine osa jäi samuti vastamata. Kui tehakse mingi plaan, siis sellel on mingi eesmärk, tulemus või vähemalt spekulatiivne eeldus soovitud tulemuse osas. Milline portaali enda prognoos intensiivsema tegevuse tagajärjel?
mutabor
dubow
Registreerimiskuupäeva järgi peaks ka sul olema punastega mingi kogemus, äkki viitsid natuke infot jagada?
Üldse olen portaali kaudu sõlminud 727 lepingut. Neist hetkel punases 38 ja kollases 81.
p.9
Suma pôžičky:
Doba trvania pôžičky:

Splátka:

Získajte ponuku za pár minút!

* Vzor ponuky

Prihlásiť