Chcete výhodne investovať? Skúste to s Finzom. Čo vám ponúka?

Možností, kam investovať, je mnoho. Jedna je výhodnejšia, druhá menej. Investovať môžete aj s Finzom. Viete, čo vám ponúkame a ako to u nás funguje? Ak vás to zaujíma, začítajte sa.

 

Kolektívne investovanie v skratke

Kolektívne investovanie možno nie je investovaním v pravom slova zmysle. Neobchodujete so zlatom, fondami či akciami a nekupujete reality ...

Pokračuj v čítaní

Ako začať investovať s P2P pôžičkami krok za krokom

Kto investuje, síce podstupuje určité riziko, ale má šancu, že sa mu peniažky začnú kotúľať na účet bez veľkej námahy. Riziko investovania je v niektorých oblastiach vyššie, v iných nižšie. My vám odporúčame bezpečný spôsob, ktorý je z roka na rok obľúbenejší. P2P pôžičky.

 

Svet ovládli P2P pôžičky

Čo vlastne znamená P2P? Ide o ...

Pokračuj v čítaní

5 vecí, ktoré by mal dodržiavať každý investičný začiatočník

Buďte pripravení na oba varianty

Ešte predtým, ako niekam investujete peniaze, by ste mali vnímať obe strany investovania. Tá prvá je pozitívna, teda finančný zárobok. Po tej, logicky, túžia všetci investori. No je tu aj druhá, temnejšia tvár investovania, a to strata peňazí. A práve s tou sa často nedokážeme vyrovnať.

Pri každom investovaní by ...

Pokračuj v čítaní

Sporiť alebo investovať? Porovnajte si pre a proti

Vyhrali ste peniaze? Nečakane ste zarobili? Bola by škoda nechať ich ležať na účte alebo si ich ohrievať pod vankúšom. Zistite, či sa vám viac oplatí sporenie alebo investovanie.

V dnešnej dobe sa nemožno spoľahnúť na budúcnosť, a preto je dobré sa nejako zabezpečiť. Podľa analytikov sú Slováci konzervatívni a uprednostňujú šetrenie pred investovaním. Robia ...

Pokračuj v čítaní

Kolektívne investovanie

Ako funguje kolektívne investovanie?

Kolektívne investovanie alebo peer-to-peer lending, social lending či p2p lending. Všetko opisuje jedno a to isté:


Prečo sa vám opláca investovať kolektívne?

Na rozdiel od bankových inštitúcií, ako investor pri kolektívnom investovaní získate vyšší úrok. To znamená aj vyšší zisk. A v prípade, že s investíciami iba začínate a máte počiatočné ...

Pokračuj v čítaní

Recept na to, ako investovať. Všetko, čo potrebujete vedieť

Poďme na chvíľku nazrieť do sveta investovania a pozrime sa na to, čo od neho môžeme alebo nemôžeme očakávať.

 

O čom je investovanie?

Možno vás na úvod sklameme, ale nikdy vám nikto nedá presný recept na to, ako správne investovať peniaze. Je to o učení sa, o skúsenostiach, o odvahe riskovať, rozvážnosti, ale aj ...

Pokračuj v čítaní

Nebojte sa investovať cez internet. Ako na to?

Myslíte si, že investovanie predstavuje iba nákup akcií, podielov, fondov a zlata? Ak áno, tak sa mýlite. Investovať sa dá už aj z pohodlia domova. A navyše výhodne. Ako? Povedzme si o tom niečo viac.

Medzi ľuďmi sa stále objavujú názory, že na internete možno najľahšie stratiť peniaze. Možno na tom niečo pravdy predsa len ...

Pokračuj v čítaní

Investovanie a pasívne príjmy. Ako zbohatnúť?

Byť raz bohatým je snom množstva ľudí. Niektorí o tom celý život iba snívajú, iní sa však odhodlajú aj k činom, ktoré ich k bohatstvu môžu reálne priviesť. O akých činoch hovoríme? Napríklad o investovaní či vytvorení si pasívneho príjmu. V článku vám poradíme, ako na to.

 

Pasívum a pasívny príjem – obrovský rozdiel ...

Pokračuj v čítaní

Šetrenie po piate: Nakupovanie jedla, oblečenia, zážitkov, ...

Kto z nás by nechcel ušetriť, či už pri nákupe potravín, oblečenia alebo elektroniky? Občas stačí zapojiť jednoduchý sedliacky rozum a množstvo utratených peňazí sa razom minimalizuje.

Čo by sme teda mali robiť, aby nám peniažky z domácej kasy utekali menej?

 

# Časté večere v reštauráciách nie sú dobrý nápad

Večera vo dvojici v príjemnej ...

Pokračuj v čítaní

Čerství novomanželia? Naučte sa, ako manažovať peniaze v páre

Peniaze boli vždy predmetom väčšiny hádok v domácnosti a nielen tam. Nuž, nie je jednoduché s nimi hospodáriť a ešte sa o ne s niekým deliť. Ak neviete, ako riešiť financie v páre, my vám poradíme v našom článku.

Pokiaľ sa doma nezhodnete v názoroch týkajúcich sa rodinného rozpočtu, dobre sa vám určite nebýva. Ešte ...

Pokračuj v čítaní

Prihlásiť