• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069

Možnosti financovania

Malá pôžička je flexibilný nástroj, ktorý vám umožní splniť si dávny sen, alebo pokryť nečakané výdavky. Na tejto stránke nájdete prehľad najpopulárnejších spôsobov, ako požiadať o malú pôžičku od Finzo.

Cestovanie

Cestovanie

Cestovanie je ako celoživotné vzdelávanie – vždy je v ňom množstvo emócií, nečakaných situácií, vzrušujúcich dobrodružstiev, naučí vás opustiť zónu pohodlia. Cestovanie vám pomôže spoznať rôzne kultúry, jazyky a ľudí. Jedno je isté: o dvadsať rokov nebudete ľutovať to, čo ste urobili, ale to, čo ste neurobili! Pôžička na cestovanie vám pomôže splniť vaše bláznivé cestovateľské sny.

Požiadať o pôžičku

Opravy

Domov je miesto, kde ráno začíname svoj deň a zároveň prežívame posledné emócie dňa pred spaním. Preto je domov miestom, kde by ste sa mali vždy cítiť pohodlne, útulne a v bezpečí. Aj malou rekonštrukciou môžete zmeniť vzhľad svojich izieb a kuchyne, tak aby boli pohodlnejšie. Pôžička na rekonštrukciu vám pomôže zmeniť váš dom!

Požiadať o pôžičku
Opravy
Domáce spotrebiče

Domáce spotrebiče

Nové moderné domáce spotrebiče premieňajú únavné domáce práce na príjemnú a jednoduchú činnosť. Najdôležitejšími spotrebičmi v domácnosti sú bezpochyby sporák, rúra, chladnička, umývačka riadu a práčka so sušičkou. V posledných rokoch je okrem dizajnu, veľkosti a jednoduchosti používania domácich spotrebičov čoraz dôležitejšia aj ich energetická účinnosť: čím je zariadenie hospodárnejšie a inteligentnejšie, tým menej peňazí sa mesačne minie na elektrinu. Malá pôžička vám pomôže rýchlo nahradiť pokazené alebo zastarané domáce spotrebiče!

Požiadať o pôžičku

Auto

Čím dôkladnejšie sa majiteľ auta o svoje auto stará, tým dlhšie auto vydrží a bude bezpečnejšie jazdiť. Možno je čas skontrolovať motor a ďalšie časti vášho auta? Alebo už dlhšie uvažujete nad kúpou nového auta? Či už ide o opravu auta alebo kúpu nového auta, pôžičku na auto môžete využiť na potrebný nákup v čase, ktorý vám vyhovuje.

Požiadať o pôžičku
Auto
Každodenné výdavky

Každodenné výdavky

Niekedy sa stáva, že nás veľké túžby desia a namiesto rozkoše spôsobujú len pocit úzkosti. V tomto prípade stojí za to spomaliť a začať od malých sľubov, napríklad malými krôčikmi. Či už ide o učenie sa jazyka, učenie sa novej profesii alebo zaobstaranie si nového domáceho maznáčika, každý malý krok, ktorý urobíte, aby ste splnili svoje dávne želanie, je veľkým krokom ku šťastiu. Malá pôžička Finzo je flexibilná a dá sa použiť presne tak, ako to potrebujete.

Požiadať o pôžičku
Suma pôžičky:
Doba trvania pôžičky:

Splátka:

Získajte ponuku za pár minút!

* Vzor ponuky

Prihlásiť