Investujte do ľudí

Prečo by ste mali držať svoje peniaze pod vankúšom, alebo nechať fondy a banky s nimi narábať? Ovládajte svoje investície tým, že požičiate priamo tým, ktorí ich potrebujú. S portálom budete mať možnosť rozdeliť svoje peniaze do rôznych investícií a zarábajú viac ako predtým.

Začnite dnes!

Nastavenie

Najprv musíte nastaviť investičné podmienky, ktoré najlepšie vyhovujú Vašim potrebám. Následne vykonajte prevod finančných prostriedkov na účet portálu.

Čakanie

Vaše peniaze počkajú na správnych dlžníkov. Spravidla, niekoľko rôznych investorov tvoria vytvoria jednu pôžičku.

Dlžník

Dlžník prechádza bonitnou kontrolou. Portál im pričlení kreditné skóre a úverový limit.

Zhoda

Hneď po podaní žiadosti o pôžičku portál prezrie všetky možnosti a vyberie Vám najlepšiu ponuku pre investovanie. V prípade, že s tým veriteľ nesúhlasí, môžu dať žiadosť na pozdržanie.

Zmluva

V prípade, že ponuka je výhodná, portál uzavrie zmluvu o pôžičke a prevedie peniaze z Vášho účtu. Bude to trvať len chvíľu. Všetky splátky pre Vás sú prevedené automaticky portálom.

Dôvera

Dlžníci sú riešení cez portál. Akonáhle je pôžička tri mesiace po splatnosti, investor má právo na náhradu škody zo záručného fondu.

Užitočné rady

Aby ste diverzifikovali svoje investičné riziko, požičiavajte skôr menej peňazí viacerým ľuďom, ako viac peňazí jednej osobe. Celý proces je riadený Vami. Systém vykoná iba príkazy a nasleduje Vaše nastavenie. Vaše investície sú chránené tromi spôsobmi:

  1. Každý žiadateľ úver prechádza kontrolou bonity.;
  2. Dlžníci sú riešení cez portál.;
  3. Vaše investície sú chránené záručným fondom.
Prečítajte si viac krok po kroku alebo Začnite dnes!

Prihlásiť