Plánujete neskorú dovolenku? Tu je výber tých najlacnejších destinácií

Napísané dňa 06.09.2017

Plánujete neskorú dovolenku? Tu je výber tých najlacnejších destinácií

Ísť k moru alebo na poznávací výlet do zahraničia je možné aj lacno. Prinášame vám zopár destinácií, ktoré s obľubou navštevujú tisícky Slovákov.

 

Dovolenková klasika – Chorvátsko

V Chorvátsku stretnete počas letných mesiacov viac Slovákov a Čechov ako pôvodných obyvateľov. Táto krajina sa stala dovolenkovou destináciou číslo jeden, o čom svedčí aj to, že financie na jej návštevu sa nešplhajú závratne vysoko. No, samozrejme, cena, ktorú za ňu zaplatíte, závisí od presnej lokality, ktorú si vytipujete, od počtu ubytovaných ľudí, ale aj od mesiaca, kedy chcete na dovolenku vyraziť.

Vašu dovolenku určite predraží jedlo kupované v reštauráciách. Ak máte tú možnosť, zaistite si polpenziu, ktorá sa vám oplatí viac. Ak máte vlastnú kuchyňu, hravo si zvládnete navariť jednoduchý obed. Slnko a pláž vám počas najväčších horúčav nebudú chýbať.

 

Dajte šancu Albánsku

Druhou krajinou, ktorá vám ušetrí eurá, je Albánsko. Celá dovolenka s polpenziou vás môže vyjsť už 300 eur. Nezabudnite si však prejsť viaceré ponuky cestovných kancelárií a to nie iba pár týždňov pred odchodom. Ponuky cestoviek sa totiž môžu výrazne líšiť.

 

Bulharsko vás príjemne prekvapí

Cena dovolenky v Bulharsku sa značne mení podľa miesta, kde sa ju rozhodnete stráviť. Ak chcete nájsť krásne miesto za málo peňazí, objednajte si ju ešte na začiatku roka. Už za 200 eur nájdete ubytovanie spolu s raňajkami. Letecky sa do Bulharka dopravíte za hodinu a pol, autobusom a autom až za 14 hodín.

 

Pôžičku na dovolenku získate okamžite

V prekrásnom prostredí piesočnatých pláží nájdete relax, aký presne hľadáte. Ak si ani tú najlacnejšiu letnú dovolenku pri mori nemôžete dovoliť, nezúfajte. Finzo má pre vás pripravené pôžičky, ktoré získate, takpovediac, okamžite. Peniaze vám požičiame online. Sami si vyberiete, koľko a s akým úrokom budete splácať.

Prihlásiť