• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
Mul ei kao investeeringute lehelt ära “Palun vaadake üle oma kontaktandmed ja üldtingimused.”.
Mida ma pean tegema, et see ära kaoks? Laenu ma selleks võtta ei kavatse.
DEEM0N
DEEM0N
Mul ei kao investeeringute lehelt ära “Palun vaadake üle oma kontaktandmed ja üldtingimused.”.Mida ma pean tegema, et see ära kaoks? Laenu ma selleks võtta ei kavatse.
Vajutage kirjale, avaneval lehele pange linnuke kasti “Jätkates kinnitate oma nõusolekut portaali Üldtingimustega” ja vajutage “EDASI INVESTEERIMA”. Järgmisel lehel vajutage samuti “SOOVIN INVESTEERIDA”.
vlk494
Kas üldtingimustes viidi sisse ka mingeid muudatusi või miks ma uuesti need kinnitama pean?
olavi
olavi
Kas üldtingimustes viidi sisse ka mingeid muudatusi või miks ma uuesti need kinnitama pean?
Üldtingimustest eemaldati punktid 7.2 - 7.4 ja punkt 7.1 sõnastati ümber. Need punktid puudutasid võlgniku vahekohtusse andmist, mida me enam ei tee. Uued üldtingimused on näha lehel https://omaraha.ee/et/info/contracts/tos/
ja vanu üldtingimusi näete oma varem allkirjastatud lepingute lehelt.
vlk494
Selge. Ma arvan, et oleks üsna mõistlik, kui üldtingimuste muudatused postitataks ka foorumisse, uute ja vanade tingimuste võrdlemine ei ole just kõige lõbusam töö.
Kinnitasin ära, aga “Firmana laenamiseks palun saatke postkasti kaudu vabas vormis avaldus ja Teiega võetakse ühendust.”, seda ma eeldan ei pea ma uuesti saatma?
olavi
olavi
Kinnitasin ära, aga “Firmana laenamiseks palun saatke postkasti kaudu vabas vormis avaldus ja Teiega võetakse ühendust.”, seda ma eeldan ei pea ma uuesti saatma?
Ei, avaldus tuleb saata siis, kui soovite laenu võtta.
vlk494
 
Suma pôžičky:
Doba trvania pôžičky:

Splátka:

Získajte ponuku za pár minút!

* Vzor ponuky

Prihlásiť