• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
Zabudla som prihlasovacie udaje nemozem poziadat o pozicku moje cislo telefonu +421903890376.Mail. majka7169@azet.sk
Srankova321
Srankova321
Zabudla som prihlasovacie udaje nemozem poziadat o pozicku moje cislo telefonu +421903890376.Mail. majka7169@azet.sk

Dobrý deň,

prejdite na finzo.sk, vpravo hore kliknite na prihlásiť a zadajte Vaše užívateľské meno . Kliknite na „Zabudli ste heslo?“.
Možnosť nastavenie nového hesla Vám príde na Váš e-mail. Nasledujte inštrukcie v e-maile.
Následne sa prihlásite na svoj existujúci Finzo účet a môžete pokračovať v žiadosti o pôžičku.

Finzo.sk
PatrikK
Dobrý deň!
Zažiadala som o pôžičku a nechodí mi PIN. Starý si nepamätám a mala som ho aj tak v starom mobile, ktorý už nemám. Pri poskytovaní pôžičky som vždy dostala nový PIN na potvrdenie zmluvy. Teraz ste mi písali, aby som používala starý PIN, ktorý už nemám. Prosím pošlite mi nový PIN. Dakujem veľmi pekne!
H.
Norika61
Norika61
Dobrý deň! Zažiadala som o pôžičku a nechodí mi PIN. Starý si nepamätám a mala som ho aj tak v starom mobile, ktorý už nemám. Pri poskytovaní pôžičky som vždy dostala nový PIN na potvrdenie zmluvy. Teraz ste mi písali, aby som používala starý PIN, ktorý už nemám. Prosím pošlite mi nový PIN. Dakujem veľmi pekne!H.

Dobrý deň,

prejdite tu https://finzo.sk/sk/ucty/kontakt/pin/ a kliknite na Poslať SMS s novým PIN kódom portálu.

Finzo.sk
PatrikK
“Nemáte žiadne aktívne pôžičky” znamená čo ? , potrebujem realne peniaze na učet, cele toto mi pride ako nejaka bankova hra na mobil , čo je kľučové aby som dostal tie peniaze na svoj ucet ?
MatejLihan
MatejLihan
“Nemáte žiadne aktívne pôžičky” znamená čo ? , potrebujem realne peniaze na učet, cele toto mi pride ako nejaka bankova hra na mobil , čo je kľučové aby som dostal tie peniaze na svoj ucet ?

Dobrý deň,

máte neprečítané správy. Prihláste sa pod svojím užívateľským menom a prejdite tu https://finzo.sk/sk/ucty/schranka/

Finzo.sk
PatrikK
POZICKA OSTALA NA 800E A NEDA SA NIC S TYM ROBYT-
Baculak84
Baculak84
POZICKA OSTALA NA 800E A NEDA SA NIC S TYM ROBYT-

Dobrý deň,

nanešťastie Vaše skóre je nízke, momentálne Vám nedokážeme poskytnúť pôžičku.

Finzo.sk
PatrikK
PatrikK
ked viete ja som tych 800e ani nenastavoval uz tam boli a nedaju sa ani prepisat na inu sumu. stale su tam ja bz som potreboval tak nanajvis 100e.
Baculak84
Baculak84

Dobrý deň,

momentálne Vám nedokážeme poskytnúť pôžičku.

Finzo.sk
PatrikK
 
Suma pôžičky:
Doba trvania pôžičky:

Splátka:

Získajte ponuku za pár minút!

* Vzor ponuky

Prihlásiť