• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
Palun kas saaks inaktiivsete investeerimistingimustele mingi visuaalse märgi külge, et see reegel hetkel ei kehti. Näiteks kuna OR otsustas maksimaalse intressi (omavoliliselt ja investoritele e-posti teel teatamata (see, et OR siia foorumisse tekitab uue postituse uudiste alla ei ole päriselt adekvaatne investorite teavitus minuarust, sest paljud ei käi üldse foorumis)) 50% peale piirata, muutes seeläbi paljud “reeglite vastu käivad” tingimused kehtetuks ja kehtetuna üles. Mina isiklikult alles avastasin selle siis (mitu kuud hiljem), kui ma ühte sellist reeglit läksin muutma ja oma üllatuseks ei saanud enam salvestada sest mingi täiesti teisel real mida tahtsin muuta oli üks lahter läinud punaseks. Kas tõesti niimoodi siis tehakse lehel muudatusi?

Peaaegu oleks unustanud. Täpselt sama juhtus mu 7 ja 10 aastaste investeerimistingimustega, mis rõõmsasti seisid üleval ja mina imestan, et huvitav miks väga palju laene sinna enam välja ei lähe. Põhjuse avastasin nädalaid hiljem peale selle muudatuse (et 7 ja 10 aastased investeeringud üldse ära kaotati) tegemist, millest jälle ühtegi investorit ei teavitatud (v.a. see uudis uudiste foorumis).
DEEM0N
 
Suma pôžičky:
Doba trvania pôžičky:

Splátka:

Získajte ponuku za pár minút!

* Vzor ponuky

Prihlásiť