• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
Vägagi kasulik oleks teada, kui palju on keskmine päevade arv, millega laenajad hilinevad oma laenumaksetega. See võiks veel olla lisaks üldisele välja toodud rohelise, kollase ja punase grupi kohta ning ka iga laenaja kohta individuaalselt.
Aitaks ennustada, et millal reaalselt võiks raha laekuda.

PS. Hetkel on ikka hilinejate protsent üsna räige - minu portfellis vähemalt 40% ja muudkui kasvab.
ragulka
Lisaks võiks olla sarnaselt isePankurile välja toodud oodatav tootlus: Optimistlik, Konservatiivne ja Pessimistlik

Seal on kergesti näha, et kui kõik, kes on maksetega hilinenud, sulle üldse ära ei maksagi, siis kui palju raha kaduma läheb.

Hetkel Omaraha pakutav "Võlg" on ebareaalne, kuna on liialt optimistlik (arvestab näiteks punaste puhul ainult tänase seisuga võlgu olevat summat, kui reaalselt ei saa nende käest tõenäoliselt ka tulevikus mingeid summasid).
ragulka
ragulka
Lisaks võiks olla sarnaselt isePankurile välja toodud oodatav tootlus: Optimistlik, Konservatiivne ja Pessimistlik

Seal on kergesti näha, et kui kõik, kes on maksetega hilinenud, sulle üldse ära ei maksagi, siis kui palju raha kaduma läheb.

Hetkel Omaraha pakutav "Võlg" on ebareaalne, kuna on liialt optimistlik (arvestab näiteks punaste puhul ainult tänase seisuga võlgu olevat summat, kui reaalselt ei saa nende käest tõenäoliselt ka tulevikus mingeid summasid).


+1
ainsus
ragulka
Lisaks võiks olla sarnaselt isePankurile välja toodud oodatav tootlus: Optimistlik, Konservatiivne ja Pessimistlik

Seal on kergesti näha, et kui kõik, kes on maksetega hilinenud, sulle üldse ära ei maksagi, siis kui palju raha kaduma läheb.

Hetkel Omaraha pakutav "Võlg" on ebareaalne, kuna on liialt optimistlik (arvestab näiteks punaste puhul ainult tänase seisuga võlgu olevat summat, kui reaalselt ei saa nende käest tõenäoliselt ka tulevikus mingeid summasid).


Ei näe sellel enda jaoks rakendust ei siin ega IP's. Kõiki tootlusi arvestan vaid vaba raha, laekumiste, põhiosa võlgnevuse ja investeeringu alusel. Mingeid tulevikulootusi (ei pessimistlikke, konservatiivseid, optimistlikke ega tonteabmilliseid) ei arvesta ja see ajaks vaid olukorra segaseks ning portaali arendamise mittevajaölikult keeruliseks.
PS Mõlemis portaalis olen plussipoolel: OR kahekuulise investeerimise (ja laenamise) järelmina 2,4%, IP's jooksev aastatootlus 10% (samas kvartalitootlus -0,7%).
Oosmo
Oosmo
ragulka
Lisaks võiks olla sarnaselt isePankurile välja toodud oodatav tootlus: Optimistlik, Konservatiivne ja Pessimistlik

Seal on kergesti näha, et kui kõik, kes on maksetega hilinenud, sulle üldse ära ei maksagi, siis kui palju raha kaduma läheb.

Hetkel Omaraha pakutav "Võlg" on ebareaalne, kuna on liialt optimistlik (arvestab näiteks punaste puhul ainult tänase seisuga võlgu olevat summat, kui reaalselt ei saa nende käest tõenäoliselt ka tulevikus mingeid summasid).


Ei näe sellel enda jaoks rakendust ei siin ega IP's. Kõiki tootlusi arvestan vaid vaba raha, laekumiste, põhiosa võlgnevuse ja investeeringu alusel. Mingeid tulevikulootusi (ei pessimistlikke, konservatiivseid, optimistlikke ega tonteabmilliseid) ei arvesta ja see ajaks vaid olukorra segaseks ning portaali arendamise mittevajaölikult keeruliseks.
PS Mõlemis portaalis olen plussipoolel: OR kahekuulise investeerimise (ja laenamise) järelmina 2,4%, IP's jooksev aastatootlus 10% (samas kvartalitootlus -0,7%).


OR võiks automaatse aastatootluse arvestuse küll statistikasse lisada. Praeguste arvestuste kohaselt olen OR's miinuspoolel (laekumata summad ületavad veidi saadud intressi, kusjuures 181 lepingust on umbes 20 lepingut võlas). Samas IP's on mul aastatootlus 21,94%. Mõlemas olen investeerinud umbes 6 kuud, kuid IP'sse olen paigutanud poole vähem raha kui OR'i (kuna seal ei ole autobid'i, ei ole aega alati jälgida ja käsitsi investeeringuid teha).
Pankur
 
Suma pôžičky:
Doba trvania pôžičky:

Splátka:

Získajte ponuku za pár minút!

* Vzor ponuky

Prihlásiť