• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
dobry den prosila by som Vas o zrusenie registracie,pod uzivatelskym menom suska ,omylom som sa 2x registrovala a vas sistem ma nepusti dalej dokoncit ziadost o uver.Dakujem.iveta meszarosova.
suska1
suska1
dobry den prosila by som Vas o zrusenie registracie,pod uzivatelskym menom suska ,omylom som sa 2x registrovala a vas sistem ma nepusti dalej dokoncit ziadost o uver.Dakujem.iveta meszarosova.
Dobrý deň,

napíšte nám prosím cez portál ohľadne žiadosti, aby sme si to upresnili.
Odporúčame zrušiť registráciu na suska1, keďže sa zrejme chcete s Vašim rodným číslom opäť registrovať.
Využite užívateľské meno suska, kde máte všetky údaje. Ak ste zabudli heslo, môžete si nové nechať zaslať na e-mail.

Finzo.sk
st.anci
dobry den, mam tiez podobny problem, bol som dvakrat zaregistrovany, jednu registraciu ste mi zrusili co je dobre, ale ked chcem dokoncit druhu tak nemozem , lebo mi vypisuje ze rodne cislo aj cislo obcianskeho uz je v inej registracii. Da sa to nejako opravit? dakujem pekne
simocko87
simocko87
simocko87
Dobrý deň,

ak chcete, môžeme obnoviť Vaše konto comander87. Ak nám napíšete, že ho môžeme otvoriť, pod týmto užívateľským menom sa potom prihláste.

Finzo.sk
st.anci
st.anci
dobry den, ano mozete ho obnovit opat comander87 ale chcel bz som zmenit iban
simocko87
Dobrý večer ,neviem či som zaregistrovaná,lebo som žiadala o zrušenie registrácie,dáko som sa nedokázala zaregistrovat,tak som požiadala o storno účtu,zatial Vašej odpovede.dakujem pekne
viera178
Dobry den prosim vas zruste mi ucet mam tiez taky problem ze sa neviem dalej registrovat a nemozem poziadat o pozicku uz to robym 2dny nech sa zaregistrujem odznova pod menom ludovit samko Dkujem
Ivanka123456
Dobrý deň, mám taký istý problém, nemôžem dokončiť registráciu, lebo som zaregistrovaná 2x a systém ma tiež nechce pustiť ďalej.
Prosím ponechať konto M24G04.
Druhé konto prosím zrušiť.
Za zrušenie konta Vám ďakujem,
S pozdravom
Emília G.
M24G04
ZRUSIT !!! DAKUJEM
Jasna
Dobry den ukazuje mi tu ,ze som tu uz 2 mesiace zaregistrovana,ani si to nepamatam a nechce mi dokoncit novu registraciu,rodne cislo ked zadam tak uz nepusti dalej.Lenze o tej prvej registracii ani neviem,nepamatam si pouzivatelske meno ani heslo,nic.Co mam spravit prosim vas?Mozte mi ju zrusit?
Monipd87
Suma pôžičky:
Doba trvania pôžičky:

Splátka:

Získajte ponuku za pár minút!

* Vzor ponuky

Prihlásiť