• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
Esimeste andmete põhjal tundub, et sealne laenude tagastamise distsipliin jätab soovida. Tahaks loota, et aastane netotootlus Slovakkias jääb 5-9% vahele.
HannesR
Slovakkias jääb 5-9% vahele.

Tere.
Kui saate täna 5-9%, siis me väga loodame, et suudame Teid pikemas plaanis positiivselt üllatada.
Mingeid olulisi järeldusi ei tahaks veel teha, vaevalt kahe nädala laenud on esimeste makseteni jõudnud.
Omaraha.ee
arne
18 lepingut, 2 müüdud, veel 7 kollast. Nendest neljal 0 makset!….goodbye, Slovakkia!
uuetmees
Järeldusi ei saa teha 18 lepingu põhjal. 200 lepingut oleks juba mõeldav. Kahjuks ei avalda portaal inkassole müüdud lepingute statistikat, isegi keeldub kommenteerimast (https://omaraha.ee/et/forum/topic/487/).
olavi
olavi
Järeldusi ei saa teha 18 lepingu põhjal. 200 lepingut oleks juba mõeldav. Kahjuks ei avalda portaal inkassole müüdud lepingute statistikat, isegi keeldub kommenteerimast (https://omaraha.ee/et/forum/topic/487/).
Järelduste tegemiseks on hetkel veel vara. Esiteks muudeti skoorimise aluseid, sellest on juttu olnud. Esimesed laenud põdesid n.ö. turule “sisenemise haigust”. Minule oma portfelli põhjal näib, et 6 kuu panga väljavõtte küsimisest on abi olnud ja uuematel laenudel maksedistsipliin on paranenud. Mul on hetkel 104 lepingut ning hetkel ei näe põhjust miks Slovakkia osas kraanid kinni keerata.

VincentVega
VincentVega
P.S. Olavi, kui nõue on müüdud kolmandale isikule, siis tal puudub aruandekohustus nõude loovutanud isiku ees. Ma ise ka ei annaks sellist infot nõude müüjale. Mina ostan, maksan raha ja kõik mis sealt edasi on minu äririsk - tuleb siis raha või ei tule.
Oma Slovakkias müüdud nõuete kahju saad ju investeeringute lehelt filtrite abiga kokku võtta ning võrrelda Slovakkia laenudelt saadud intressiga ja edasisi järeldusi teha.
VincentVega
VincentVega
Müügist saadud kahju real on minu teada juba samast laenust saadud intressid maha arvutatud, nii et mingi mõistliku arvutuse jaoks tuleb pisut rohkem vaeva näha.
RahaFoorum
Portaali statistikas võiks siiski müüdud laenude maht sees olla. Hetkel olemasolevaid investeeringute/kollaste suhet vaadates ja veidi kujutlusvõimet kasutades võib aimata, et aasta-kahe jooksul läheb inkassole vähemalt 80% kõigist Slovakkia laenudest. Tervikpilti ei saa kunagi näha sest kollased lähevad punasteks ja punased kaovad pildilt.
timo
VincentVega
Ma ei saa aru, kuidas see kolmas isik siia puutub?
Praegu seis selline, et ma ei taha Slovakkiasse laenata, sest ma ei tea, mis on Slovakkia default rate (siniste osakaal ehk inkassosse müüdud laenude osakaal). Ja kuna portaal mulle seda statistikat ei anna (kogu portaali lõikes) ja mina oma rahaga eksperimendi korras seda välja ei kavatse uurida, siis nii jääbki.
olavi
Tere,

Kas OR meeskonnal on veel ideid kuidas olukorda Slovakkias parandada saaks? Tervitatav oli muudatus, mis muutis pangakonto v2ljav6tte esitamise kohustuslikuks. Sellelega on olukord veidi paranenud, aga tootlust kahjuks ei ole.

Mu huvi investorina loomulikult oleks, et Slovakkia kui t2iendav turg meile alles j22b, aga t2na oleme olukorras kus ka parimatel investoritel on kahjum garanteeritud. Ilus oleks ka portaali koondstatistikas n2idata tegelikke numbreid. Kindlasti ei teeni keskmine Slovakkia investor t2na 13,8% kasumit vaid v2hemalt 10% kahjumit.

V6ibolla veidi ennatlik kysimus, aga kas on m6ldud ka Slovakkiasse laenude v2ljastamise l6petamist tuleval aastal? Uute eksperimentide l2bikukkunuks tunnistamine kindlasti ei ole h2bi asi ja minu vaates igasugune l2bipaistvus on vaid au asi, mis t6stab OR kui usaldusv22rse p2p laenude vahendaja v22rtust.

Lisan: V2ga tervitatav oleks OR laienemise katsetused sellistele turgude nagu L2ti, Leedu, Venemaa ja Gruusia.
HannesR
Suma pôžičky:
Doba trvania pôžičky:

Splátka:

Získajte ponuku za pár minút!

* Vzor ponuky

Prihlásiť