• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
Tere.

Hetk tagasi läks üles täiesti uus Omaraha versioon. Loodatavasti leiate kõik vajaliku siiski kiiresti üles. Oluliselt on muudetud laenaja vaateid ja teekonda.

Üks sisuline muudatus on siiski ka investoritele. Viimasel ajal on sagenenud juhtumid, kus laenudesse suunatakse väga suuri summasid (max summa lausa mitu tuhat eurot). See on hakanud häirima nö normaalseid investoreid ning koos sellega ka süsteemi ladusat toimimist. Seetõttu seadsime max summadele süsteemse piirangu. Kui 5-aastase laenu piirang on näiteks 300€, nagu ta praegu ongi, siis suuremate summadega sisse ei pääse. Piirangu numbrilist väärtust kasutaja ei näe, hakkame seda ise reguleerima vastavalt vajadusele ehk raha hulgale.

Omaraha.ee

arne
Minu esimene mulje on, et font on liiga suur, isegi suht korraliku resolutsiooniga mahub ekraanile vähe infot. Aga leht tundub olevat palju kiirem, siuh ja siuh toimub kõik.
olavi
olavi
Minu esimene mulje on, et font on liiga suur, isegi suht korraliku resolutsiooniga mahub ekraanile vähe infot. Aga leht tundub olevat palju kiirem, siuh ja siuh toimub kõik.
Mujal suurus ei häiri, aga investeeringute ülevaadet on keeruline vaadata. Peab üles-alla paremale-vasakule kerima, et saaks info kätte. Tundub nagu tabeli ridadel on liiga suured vahed.
veigo18
Ei meeldi uus disain, enne oli palju mugavam.. massiv ja suur ta"hed!
Kullakuld
Miks te disaini pe*se keerasite?

Isegi FullHD resoga peab lolliks scrollima ennast hiirega.
profit
Värvilahendus ok, kuid lehe pinnaga on väga priiskamiseks ära läinud. Korraga mahub nüüd ekraanile poole vähem informatsiooni.
maus
Kujundus on ilus, aga võiks olla natuke kompaktsem, et rohekm infot korraga ekraanile mahuks - muidu märksa kaasaegsem ja mõnusam kui enne.
lukasven
Ühinen samuti selle arvamusega, mis puudutab teksti/info kompaktsust - võiks olla hulga kompaktsem. Sülearvutiga oli ennegi kerimist, nüüd veel rohkem.

Muidu tundub leht kiirem ja ilusam.
ipc
arne
Viimasel ajal on sagenenud juhtumid, kus laenudesse suunatakse väga suuri summasid (max summa lausa mitu tuhat eurot). See on hakanud häirima nö normaalseid investoreid ning koos sellega ka süsteemi ladusat toimimist. Seetõttu seadsime max summadele süsteemse piirangu. Kui 5-aastase laenu piirang on näiteks 300€, nagu ta praegu ongi, siis suuremate summadega sisse ei pääse. Piirangu numbrilist väärtust kasutaja ei näe, hakkame seda ise reguleerima vastavalt vajadusele ehk raha hulgale.Omaraha.ee

Mõte võib mul täiesti vale olla, aga mis siis, kui piiranguid ei ole - pane või 10000 ühte laenu, ise tead, ent laenu hakatakse täitma madalamast otsast - kõigepealt need, kes kõige vähem panustavad. Niimoodi läheb laen võimalikult paljude investorite vahel jagamisele, ja riskid on väiksemad korraga suurt raha kaotada. Kuigi teisest küljest vaadates - suur lollus peabki karistada saama :), aga sellisel juhul suuri lollusi ei teki…

Muidu kujunduse ja fondi osas mul praegust etteheiteid veel ei ole, mobiilivaade oli üllatuseks ja seda ma üldiselt natuke vihkan aga samas vahel on kasulik ka. Läpakaga olen navigeerimise koha pealt mind ka üles-alla, paremale-vasakule kerimine ei sega, sest minul käib see mugavalt.
aimarparve
aimarparve
- pane või 10000 ühte laenu, ise tead, ent laenu hakatakse täitma madalamast otsast -

See, et hakatakse täitma madalamast otsast, vastab tõele, aga kui sinna madalama otsa lähedale pannakse max summa 2000 € ja laen ise on 1500€, pääseb sisse heal juhul mõni, halvemal üksainus investor. See, et keegi suure rahaga 50 investorit ära blokeerib, ei ole meie huvides. Oleme sellistel juhtudel andnud soovituse max summat vähendada, mõni ongi vähendanud, mõni mitte. Turg on väike, mis parata. Arvame, et see oli õige samm, juba täna tundus pilt palju lõbusam, 40-50 investoriga laenud tulid tagasi.
Omaraha.ee
arne
Suma pôžičky:
Doba trvania pôžičky:

Splátka:

Získajte ponuku za pár minút!

* Vzor ponuky

Prihlásiť