• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
Statistika korras.
OR
arne
Ma pean märkima, et vaadates laekunud intresse, põhiosa kahjumit ja punaste laenude summat, siis märtsi lõpu seis on sarnane jaanuari seisuga. Laekunud on siiski vähevõitu, mis iseenesest pole probleem kui tulemus jääb okei.
peeter82
Seoses tekkinud olukorraga rakenduvad alates homsest täiendavad meetmed:
1. Vähendame investoritelt võetavat vahendustasu seniselt 30%-lt 25%-le. Seda nii Eestis kui Slovakkias. Muudatus ei puuduta varem sõlmitud lepinguid, rakendub vaid uutele.
2. Maksimaalset intressi me ei vähenda. See on Eestis 35%, Slovakkias 40%.
3. Tagatisfondi stabiilsuse hoidmise huvides vähendame väljamakset ja fikseerime selle tasemel 55%. Seni oli miinimum teatavasti 60%. Muudatus puudutab kõiki lepinguid, mis lähevad sajandal päeval väljamaksmisele. Meede on ajutine. Esimesel võimalusel pöördume tagasi 60% juurde. Kahjuks ei oska hetkel prognoosida, millal see juhtuda võiks.
• Viimase punkti osas loodame investoritelt mõistvat suhtumist. Esimese punkti puhul loodame, et see elavdab investorite pakkumisi.
• Oleme teinud suure hulga refinantseerimisi ja teeme neid jätkuvalt, kuni olukord stabiliseerub.
Omaraha.ee
arne
arne
Seoses tekkinud olukorraga rakenduvad alates homsest täiendavad meetmed:1. Vähendame investoritelt võetavat vahendustasu seniselt 30%-lt 25%-le. Seda nii Eestis kui Slovakkias. Muudatus ei puuduta varem sõlmitud lepinguid, rakendub vaid uutele.2. Maksimaalset intressi me ei vähenda. See on Eestis 35%, Slovakkias 40%.3. Tagatisfondi stabiilsuse hoidmise huvides vähendame väljamakset ja fikseerime selle tasemel 55%. Seni oli miinimum teatavasti 60%. Muudatus puudutab kõiki lepinguid, mis lähevad sajandal päeval väljamaksmisele. Meede on ajutine. Esimesel võimalusel pöördume tagasi 60% juurde. Kahjuks ei oska hetkel prognoosida, millal see juhtuda võiks.• Viimase punkti osas loodame investoritelt mõistvat suhtumist. Esimese punkti puhul loodame, et see elavdab investorite pakkumisi.• Oleme teinud suure hulga refinantseerimisi ja teeme neid jätkuvalt, kuni olukord stabiliseerub.Omaraha.ee

Selline oluline info ja lepingutingimuste muudatus võiks täitsa väärida eraldi teavitust. Siit ühe teema 4. lehe pealt üsna ebatõenäoline seda leida, kui just teadlikult ei otsi.
RahaFoorum
RahaFoorum
Saadame kõigile investoritele meili ja paneme kõigile postkastidesse.
OR
arne
Seega ma saan aru, et kolmas punkt puudutab ka olemasolevaid lepinguid?
kindlus
kindlus
Seega ma saan aru, et kolmas punkt puudutab ka olemasolevaid lepinguid?
Eeskätt neid ta puudutabki. Kui suudame väljamakset hoida 55% peal, on kõik päris hästi.
OR
arne
Kuidas saab nr 3 rakendada olemasolevatele lepingutele, mis on sõlmitud teadmisega, et vähemalt 60% põhiosast laekub tagasi?
Kas juriidiliselt ei ole siin vaja enamat kui “mõistvat suhtumist”?
frondeur
Kas ei tunduks mõistlik hoopis suurendada tagatisfondi makset 3% pealt 5-6% peale, kui on oht et tagatisfond jääb suurema surve alla?
hazz
Kui võrdlen eelmise aasta esimest kv praegusega,siis vahepeal olen 30% investeeringuid viinud üle tagatud laenudeks ja sulgenud madala skooriga laenud.Need meetmed pole positiivset sundmüügi vähendamiseks mõju omanud.Vastupidi-müük on summaliselt suurenenud 1,28, põhiosa kahjum müügist1,58 ja kahjum müügist 2 korda.Jutt pole viimasest kuust,vaid kvartalist.
Mina saan aru,ainuke kes sundmüügist kahju saab on investor.Või maksab OR inkassole peale,et ta ostaks 60% -ga laenu koos intressi ja trahvidega?
Osa investoreid on teinud ettepaneku ajutiliselt külmutada võlgades laenud.OR pole seda arutuseks võtnud? Milline huvi on neid müüa?
JEMaa
Suma pôžičky:
Doba trvania pôžičky:

Splátka:

Získajte ponuku za pár minút!

* Vzor ponuky

Prihlásiť