• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
Chcel by som podotknut, že mate velmi zly system. zbytocne zdlhavy. prečo vyhodnotite skore požičky až po prevode penazi na vaš učet ?
vyhodnotte ho po doloženi občianskeho preukazu a tychto veci. aku to ma logiku ? ved ludom ktorym nechcete poskytnut pozicku načo ich zbytocne nutite robit prevod lubovlnej sumy na vas ucet ? dava to logiku nie ??? aky to ma zmysel. keby bola pozicka schvalena ok urobi sa prevod na overenie identity, ale načo nutite ludi robit prevod ked im to zamietnenete !!!!!
escobar8787
escobar8787
Chcel by som podotknut, že mate velmi zly system. zbytocne zdlhavy. prečo vyhodnotite skore požičky až po prevode penazi na vaš učet ?vyhodnotte ho po doloženi občianskeho preukazu a tychto veci. aku to ma logiku ? ved ludom ktorym nechcete poskytnut pozicku načo ich zbytocne nutite robit prevod lubovlnej sumy na vas ucet ? dava to logiku nie ??? aky to ma zmysel. keby bola pozicka schvalena ok urobi sa prevod na overenie identity, ale načo nutite ludi robit prevod ked im to zamietnenete !!!!!

Dobrý deň,

registrácia prebieha nasledovne
- vyplniť registračný formulár
- schváliť VOP a rámcovú zmluvu
- poslať scan (fotografiu) oboch strán občianskeho preukazu (iba občan s ID vydaným na území SR)
- vykonať bankový prevod ľubovoľnej sumy z vašej banky na váš virtuálny účet na portáli
- zažiadať si o pôžičku a zadať IBAN číslo účtu, kam Vám zaslať peniaze
- žiadateľ má založený účet na Slovensku na svoje meno

Finzo.sk
PatrikK
 
Suma pôžičky:
Doba trvania pôžičky:

Splátka:

Získajte ponuku za pár minút!

* Vzor ponuky

Prihlásiť