• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
tomtom7
Probleem on omaraha IT lahenduses, mitte sinus. Näha on, et ei soovita seda funktsionaalsust korda teha või raha paigutada selle korda tegemiseksArne kirjutas: “Nii vist läheb! Sisselogimine Cromes juba ei toimi. Kui sama juhtub lepingute allkirjastamisega, pole meil mõtet ID-kaardiga enam tegeleda. Riike, kus ID-kaart korralikult toimib, võib ju ühe käe sõrmedel üles lugeda.” Sellepõhjal võib järeldada teist varianti. Minu jaoks on see muidugi täiesti arusaamatu., parandage kui ma eksin, aga tegu on ju Eesti ühisrahastus platformiga, kelle investoritest peaks lõviosa olema Eesti kodanikud. Kaotades id kaardi võimaluse ning hämades, et see pole üldse korralikulkt toimiv tekitab pigem küsimusi platformi usaldusväärsuses ja turvalisuses.
Põhimõttelist otsust kaardiga allkirjastamise lõpetamiseks siiski ei ole. Pigem vastupidi, just praegu tegeletakse Crome ja Mozilla parandamisega. Kindlasti saab allkirjastada Int.Exploreriga ja vist (sorry!) ka Safariga.
Omaraha.ee
arne
Minge MobiilID peale üle ja kandke füüsiline ID kaart täielikult maha. Ma ei tea miks peaks keegi seda aegunud ja kohmakat tehnoloogiat enam kasutama :)

Samuti oleks pangaligi kaudu autentimine kaalumist väärt süsteem - saab kasutaja vähemate paroolidega hakkama!
HannesR
HannesR
Minge MobiilID peale üle ja kandke füüsiline ID kaart täielikult maha. Ma ei tea miks peaks keegi seda aegunud ja kohmakat tehnoloogiat enam kasutama :)Samuti oleks pangaligi kaudu autentimine kaalumist väärt süsteem - saab kasutaja vähemate paroolidega hakkama!

Pangalingid on kallid
MobiilID on ka tasuline

Pigem siis juba SmartID
olavi
MobiilID ja SmartID on tasulised teenused, mis tekitaksid Omarahale kulu.
amivarius
Aga kaheastmeline autentimine sisse logides - kas on plaanis lisada?
prtkr
Suma pôžičky:
Doba trvania pôžičky:

Splátka:

Získajte ponuku za pár minút!

* Vzor ponuky

Prihlásiť