• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
kristokaasik
Maksepuhkustega tegeletakse vägagi aktiivselt. Millegi muuga hetkel ei tegeletagi. Kas peaks äkki igast puhkusest Teile teada andma.
Võite siin ironiseerida nii palju kui kulub, meid jätab see ausalt öeldes üsnagi külmaks. Meie asi on seista hea selle eest, et portaal oleks jätkusuutlik ja just sellega me hetkel tegelemegi.
OR
arne
kristokaasik
Need arengud kõik viimase kuue kuu jooksul, kus ilma mingi aruteluta tehakse suuri otsuseid, isegi tagasiulatavaid. Suur küsimus, et mis tõesti järgmiseks?
Kristo, arutelu on peetud siin samas kõrval koroonaviiruse teemas.
Need otsused on kõik tehtud selle huvides, et portaal ja investorite portfellid säiliksid.
Kui midagi ei tehtaks ja portfellid vähenema hakkaksid, tagatisfond kiirelt sulaks, siis oleksite ilmselt esimene kes kaeblema tuleb?
Ega kõigi meele järgi ei ole võimalik niikuinii olla.
peeter82
Kas ma saan õigesti aru, et uute laenajate puhul on vahendustasu 25% ja varem võtnud ning reinvesteeritavatel laenudel on endiselt 30%, kuigi olukord on tinginud ka neile, et neid päris palju ‘'edasi rullitakse’ hetkel? Kas neile ‘üle rullitule’ kehtib ka siis 60% tagatisfondi osamakse määr, nagu see 30% vahendustasu määr? Laenaja, kes on varem laenu võtnud, siis on kasulikum vana laen ‘edasi kerida’, kui võtta järgmine laen sisse ja vahendustasuks jääb ikkagi 30%. Investor/id saab/saavad, siis ‘keritud’ laenuga 30% vahedustasu ja 55% tagatisfondi osamakse määra ja tagatisfondi ei laeku midagi. Kõike head ja jõudu!
kindlus
kindlus
'
Vahendustasust saate õigesti aru. Müügi puhul rakendub hetkel kehtiv määr sõltumata sellest, millal leping on sõlmitud. Nii on see kogu aeg olnud. Hetkel fix 55%.
OR
arne
Mis pühad lehmad need pikendatud tagasimaksegraafikuga laenusaajad siis on?
Investorid saavad kolm maksakat korraga - pikendatud tagasimakseperiood, vähendatud intress ja nagu sellest veel vähe oleks võtate ka
vahendustasu 30%
Gorson
Minu soovitus oleks see, et kui surve tagatisfondile endiselt kasvab, tuleks esmase meetmena tõsta uute laenude tagatisfondi makset 3% pealt 4-5%ni, et tagatisfondi väljamakset oleks võimalik hoida minimaalselt 60% peal. See annaks investoritele ilmselt oluliselt rohkem kindlust ka uutesse laenude inveseerimiseks, kui portaali vahendustasu või maksimaalse intressi korrigeerimine.
hazz
Gorson
Mis pühad lehmad need pikendatud tagasimaksegraafikuga laenusaajad siis on?Investorid saavad kolm maksakat korraga - pikendatud tagasimakseperiood, vähendatud intress ja nagu sellest veel vähe oleks võtate ka vahendustasu 30%

Siiani on minul vähemalt laenugraafiku pikendamise puhul kõik samas jäänud, mis varem. Tahaks küll, et pikendamise puhul oleks tegu nagu uue lepinguga (vahendustasu 25%) ja laenaja intress võiks ka tõusta. Samas on see ikkagi parem, kui laen müüki läheks. Ma pigem vaatan seda nii, et olen andnud välja kehva laenu, ning on hea meel, kui raha üldse tagasi saan.
rauno999
Suma pôžičky:
Doba trvania pôžičky:

Splátka:

Získajte ponuku za pár minút!

* Vzor ponuky

Prihlásiť