• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
Tere.
Alates homsest vähendame Slovakkias intressilt võetavat vahendustasu seniselt 30%-lt 20%-le. Nagu Eestis.
Juba sõlmitud lepingutele muudatus ei mõju.
Omaraha.ee
arne
arne
Tere.Alates homsest vähendame Slovakkias intressilt võetavat vahendustasu seniselt 30%-lt 20%-le. Nagu Eestis.Juba sõlmitud lepingutele muudatus ei mõju.Omaraha.ee
+1.

Tegin veidi aega tagasi meeldiva avastuse, et Slovakkia alla on tekkinud 3-aastased laenud ka. Kas millalgi on plaan lisada 4- ja 5-aastaseid nagu Eestis praegu on (kui jah, soovitan soojalt see parajal hetkel kusagil foorumis välja hõigata / investoritele mail saata vms, saab rohkem rahavoogu)? Ise olen pigem pikema vinnaga investeerija ja huvitatud pika tähtajaga laenudest.

Off-topic küsimus ka: Kuidas Slovakkia laenude üldine kvaliteet praegu on? Minu madala mätta otsast paistab, et 901-1000 laenud on selle aastanumbri sees paremaks läinud aga ei tea, kas see on üldine trend või mul lihtsalt vedas…
tonist
tonist
Tere.
3-aastased on seal juba mõnda aega. 4 ja 5 lähiajal plaanis pole. Intressid on kõrged kuid ressurssi napib. Meie oleksime nõus lisama 5 aastat 900+ gruppi, kuid kui intressid jäävad 60% kanti, siis seda me normaalseks ei pea. Sisuliselt elab SK Eesti raha peal.
900+ kvaliteet on hea, muudes gruppides jätab soovida, kuid läheb tasapisi paremaks. Suurem probleem on maht, mitte kvaliteet. 130-140k on vähe, peaks olema 200k. Loodetavasti jõuame aasta lõpuks sinnamaale.
Just äsja korrigeerisime skoore. Eemaldasime grupi 600+, sest sinna kippus kogunema kehva seltskond. 900+ jäi samaks, 700+ ja 800+ jagasime kolmeks. Ühtteist sai veel korrigeeritud.
Ühes teises postituses just mainisin, et oleme kohe minemas uude riiki. So kahe nädala teema.
Omaraha.ee
arne
arne
Ühes teises postituses just mainisin, et oleme kohe minemas uude riiki.

Soome?
moneyeater
 
Suma pôžičky:
Doba trvania pôžičky:

Splátka:

Získajte ponuku za pár minút!

* Vzor ponuky

Prihlásiť