• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
Anname teada 29.09.2011 sisse viidud uuendustest.

1) Konto/Ülevaade – näha on viie eelmise ja viie järgmise päeva prognoositavad ning tegelikud laekumised.
2) Konto/Investeeringud – täiendatud on otsingusüsteemi.
3) Konto/Statistika – esimene versioon statistikast.
4) Muudatus investeerimisseadistustes – maksimaalse osaluse protsenti enam valida ei saa, see on alati 100%. Senised seadistused kehtivad kuni kuus kuud, kuid soovitame see kõigil kiiremini ära muuta.
5) Investeeri/Laenutaotlused – muudetud on süsteemse pakkumise metoodikat.

Viimast punkti selgitame täpsemalt.
Vana mudel töötas analoogselt automaatse investeerimisega – süsteem otsis investeeringute seast pakkumisi, mille kaalutud keskmine ei ületanud laenaja poolt küsitud intressi. Seega, kui laenaja taotles 50%, võisid sisse minna nii 30% kui 80% pakkumised. Meie arust ei olnud see õiglane nende investorite suhtes, kes pakuvad nö normaalset intressi, küll aga sobis “kalameestele”.
Uues versioonis toimib asi nii, et kui laenaja küsib näiteks 50%, lähevad sisse kõik pakkumised, mille intress on kuni 50% ja täpselt 50% intressiga nad sisse lähevadki. Seega ei pea investorid enam peale passima ja käsitsi pakkumisi tegema.
arne
Kas statistika all näidatavad intressi- ja viivisetulud on enne või peale vahendustasu?
RahaFoorum
Vahendustasu on maha võetud, seega peale vahendustasu.
arne
Mina sain sellest intressi jutust siin sedasi aru, et kui minu investeerimistingimustes on intress 25% ja laenutaotleja teeb taotluse 50% peale, siis minu investeering tehakse 50%'ga.

Sain õigesti aru või on ikkagi kuidagi teisiti?
RahaFoorum
Saite õigesti aru.
arne
Tere

Kas peabki nii olema, et kuu alguses esimese nädala jooksul statistikat ei värskendata?

Eelmisel kuul panin sama asja tähele.
profit
Ei pea. Nüüd on korras.

Ago Lumeste
Omaraha.ee
Ago Lumeste
 
Suma pôžičky:
Doba trvania pôžičky:

Splátka:

Získajte ponuku za pár minút!

* Vzor ponuky

Prihlásiť