• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
Võiks olla võimalus, sarnaselt Läti portaalidele, tellida soovi korral päevakokkuvõte (või miks mitte nädala-/kuu-) e-mailile.
johannes.vahi
Lisakulutusi portaalile arenevas faasis küll ei soovita. Samuti aja tühja peale kulutamist. Klient ei saa sellest ühelgi olulisel moel targemaks ja kui andmeid väga vaja võib portaali sisse logida. Või oli mõeldud saada infot kujul mida portaali statistika all ei näe?
oppear
No siin jah kümmet meest kuni kaheks aastaks vaja, et see 2 rida koodi kirjutada..
johannes.vahi
Mulje oli nagu tähendanuks see klienditoe koormamist kui pöördutakse konkreetse sooviga.
Ma toon aga näite kogemustest kus vanasti sai tehtud tööd mis tõlgendus produktiivsusesse ettevõtte tegevuses aga aja möödudes on valitsus hakanud nõudma igasugust statistikat. Mida nad sellega peale hakkavad, tõenäoliselt läheb samasuguste kaustade kuhja milledest järeldusi keegi nagunii tegema ei hakka kuid tööpäeva lõppedes ollakse väsinud riigile aruandluste vormistamisest mitte ettevõtte sisukamast tööst ja arenguplaanidest.

Küll aga olen ma võhik selles osas kuivõrd suureks see koormus koos koodi kirjutamisega muutuda saab ja kui Omaraha otsustab, et see tükki küljest ei võta siis pole midagi selle vastu.
oppear
No eks tegelikult väärtust ju oleks, kui saaks igapäevaselt meili ja näeks, et kontol vaba raha otsa saanud. Siis oskaks juurde kanda. Iga päev sisse logida ikka ei viitsi kõigile oma kontodele erinevates portaalides.
RahaFoorum
Kui Omaraha kirjutab, et raha napib, siis aitaks seegi teda ennast, et … .
1. Kui tuleb meil või SMS (kui on seadistamise võimalus, näit. et raha investeerimise kontol pole välja investeerimiseks), et kontol raha pole.
Sisuliselt jõuaks selline meil ca 500-1500 investorile, kellel tõepoolest raha kontole seisma ei jää ning kenasti jälle laenudesse lähevad.
Teistele ca 1500-2500 investorile see meil kohale ei jõuaks, kuna nendel raha investeerimise kontol otsa ei saa. Nemad peaksid/võiksid sellisel juhul seadistama teavituse selliselt, et näit. raha on kontol alles 100€/500€/1000€.
Kui õhtul logid portaali ning näed, et raha investeerimise kontol pole ja teed ülekande, siis raha jõuab Omaraha kontole ca 24h hiljem sellest teavitusest, s.t. ca järgmise päeva lõunaks. Kui logida sisse korra nädalas, siis jõuab raha Omaraha kontole ca 8 päeva pärast.
Samas, kui teavitust mitte kirjutada, siis lähevad laenud kõrgema intressiga välja ning see on ka Omarahale kasulikum. Eks Omaraha peab kaaluma, kumb variant talle rohkem meeldid. Teed reklaami kulutusi ja saad välja laenata kõrgema intressiga, s.t. saab oma turunduse kulud kaetud.
2. Kui mõnel investoril aeguvad seadistused ja ta logib kontole korra kuus, et näit. intress välja kanda, siis talle sobiks teavitus, et mõni seadistus on aegunud. Kui on tegu suurinvestori(te)ga, siis võib väga lihtsalt olla olukord, et raha investeerimise kontol on, aga sellisel juhul välja ei lähe juba (kümnetes)tuhandetes eurodes.
S.t. raha tegelikult on, kuid kasutada moel või teisel ei saa.
Jõudu!
kindlus
Kui teha, siis kindlasti võimalusega endal valida kas ma tahan iga päev/nädal/kuus jne või ei taha üldse.
PS Kuidas kõrgemad intressid OR-le kaumlikumad?
Jummybear
Ma tahaks, et keegi Omarahast helistaks mulle iga õhtu ca 18.45 ja kannaks ette, kuidas mu kontol läheb.
timo
Päevased kokkuvõtted või eriolukorrad kus portaaliga on midagi muutunud ja/või vaja summasid suurendada pole päris samad. Olukorra muutustel on suurem sisuline väärtus ja seda ma toetan.

Buffett teadupärast ei jälgi tickereid, kokkuvõtte saate temalt igal aastal korra ja Mintose sellesuunaline lahendus saata iga hommik kiri on tundunud algusest saati spämmilaadne.
oppear
Praegune olukord sobib väga hästi.
kindlus
 
Suma pôžičky:
Doba trvania pôžičky:

Splátka:

Získajte ponuku za pár minút!

* Vzor ponuky

Prihlásiť