• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
Mina igaljuhul keerasin täna hommikul Slovakkia laenude väljastamise kinni ja loen vähemalt esialgu endajaoks selle projekti lõppenuks. Kui midagi muutub, võib ju uuesti proovida.
Marmes
HannesR
Tere,Kas OR meeskonnal on veel ideid kuidas olukorda Slovakkias parandada saaks?

Hetkel ei ole plaanis Slovakkiast lahkuda. Olukord on läinud paremaks, kuid selge see, et rahul olla ei saa. Omarahal lahendus on teatavasti selline, et igaüks otsustab ise, mis turgudel toimetab. Võite Slovakkia enda jaoks ära nullida, selleks ei pea meie sealt lahkuma.
Just täna plaanime Slovakkias uusi muudatusi. Lühidalt öeldes vähendame tuntavalt esmaseid limiite ning hakkame neid kergitama vastavalt maksekäitumisele. Ka oleme välja peilinud mõned parameetrid, mis töötavad ja mis ei tööta.
Omaraha.ee
arne
arne
Omaraha.ee

V2ga hea vastus, ait2h! Hoian silma peal ja eks tulevikus v2iksemate summadega proovin Slovakkiat uuesti.

Loomulikult on peamiselt t2htis, et Slovakkia probleemide t6ttu OR platformina raskustesse ei satuks. P2P laenude kontekstis on platformi risk viimasel ajal uuesti aktuaalne seoses TrustBuddy pankrotiga (B6rsil noteeritud Rootsi firma).

Minu soovitust Teie ei vaja, aga pyydke ikkagi olla valvsad ja kui asi ei edene, siis pange seal turul 6igel ajal pillid kotti. On olemas veel P2P laenude platforme, mis on Slovakkias tegutsemise l6petanud juba esimese tegevusaasta jooksul. Eesti turul on OR olnud igati edukas.
HannesR
Kindlasti ei kanna ma Slovakkiat endajaoks lõppikult maha, aga kuni positiivsemate ilmingute saabumisegi vaatan seda asja pisut kõrvalt.
Marmes
HannesR
Lisan: Väga tervitatav oleks OR laienemise katsetused sellistele turgude nagu Läti, Leedu, Venemaa ja Gruusia.
Muide, mis kaalutlustel Te just neid riike soovitate? Kui on kasulikku infot, siis me hea meelega kuulaks. Lätis on mul endal pikaajalised liisingukogemused ja sinna riiki me Omarahaga küll ei trügiks. Kohtud ei tööta seal absoluutselt.
Omaraha.ee
arne
Suma pôžičky:
Doba trvania pôžičky:

Splátka:

Získajte ponuku za pár minút!

* Vzor ponuky

Prihlásiť