• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
Ago Lumeste
No seda ma täpselt mõtlesingi, et nii saab juhtuda.

Ühesõnaga, kui keegi mu omaraha koodid teada peaks saama, siis ta saab siia pisikese sissekande teha ja seejärel kogu raha enda pangakontole välja võtta…

Või on välja võimalik kanda ainult digiallkirja alusel?
RahaFoorum
RahaFoorum

Jah, maksekorraldus tuleb allkirjastada nagu varemgi kas ID kaardiga või nüüd lisavõimalusena Omaraha PIN koodiga. Loomulikult tuleb Omaraha PIN koodi ainult enda teada hoida, nii nagu kõiki paroole ja PIN koode.
Omaraha PIN-kood on turvatud sellega, et see saadetakse ainutl Teie kinnitatud mobiiltelefonile. Mobiiltelefoni muutmise peate allkirjastama id-kaardi või varasema Omaraha PIN -koodiga.

Omaraha.ee
Ago Lumeste
Ei mõista ikka kuidas ma saan nt. investeerimistingimusi või punaseid laenusid müüa PIN-koodiga..
On see võimalik ja ma ei oska või see ei ole võimalik?
PIN-koodi mobiilile sain. Investeerimistingimuste seadistamisel või punase laenu müümisel küsib ikka ID-kaarti..
OzBot
OzBot
Ei mõista ikka kuidas ma saan nt. investeerimistingimusi või punaseid laenusid müüa PIN-koodiga..On see võimalik ja ma ei oska või see ei ole võimalik?PIN-koodi mobiilile sain. Investeerimistingimuste seadistamisel või punase laenu müümisel küsib ikka ID-kaarti..

Olete firma volitatud esindaja ja allkirjastate firma lepingud enda nimel. Selleks, et anda allkirju Omaraha PIN-koodiga, peate kinnitama oma isikliku konto meiliaadressi ja mobiilinumbri.

Omaraha.ee
Ago Lumeste
Tere,
Kui lähen statistikat vaatama, siis viskab ta mind 2014 aasta statistika lehele. Oleks loogilisem näidata ikka jooksva aasta asjad. Varem ka niimoodi olnud. Kas on võimalik parandada?
Jummybear
Parandame ära.
arne
Suma pôžičky:
Doba trvania pôžičky:

Splátka:

Získajte ponuku za pár minút!

* Vzor ponuky

Prihlásiť