• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
Sooviks ka sama teha paari kuu pärast. Müüa enda firmale
tasujatom
Mina ootan pikkisilmi, et portfelli müügi funktsionaalsus tekiks. Senikaua toimetan Bondoras. Meelituseks mainin, et sealse portfelli suurus ca 50k €.
telimeeter
@ Telimeeter

Täna saad portaali keskmise intressi juures näiteks 5-aastastesse laenudesse investeerides lasta käiku ~500-1000 eurot päevas, sõltumata automaadi muudest seadistustest. 50K töölepanemiseks ootad juba 2 kuud. Lühiajaliste laenude puhul on ooteaeg veelgi rohkem, vaatamata sellele, et intressid seal juba kohati konkureerivad peavoolu pankadega.

@ Üldiselt

Vana peeruna, ma ei näe, et uue investoriraha meelitamiseks on põhjust. Selleks tuleks järelturust ja teistsugustest “investoripräänikutest” hoiduda. Hea tootlus ise on juba piisav motivaator. Kellele on ilmtingimata likviidsust vaja, proovige lühiajalisi laene või mõnda teist portaali.

Järelturu võimalust võiks vaadata kui strateegilit tööriista ja rakendada seda vaid valikuliselt sinna kus raha süstemaatiliselt puudu jääb (7 ja 10 a. laenud). Nende gruppide juures on ka intressid turul efektiivseks konkureerimiseks võibolla, et natuke liiga kõrged - täiendav raha võiks muuta 7 ja 10 a. laenupakkumisi konkureerivamaks. IMHO, mujale pole uut raha juurde vaja - on piisavat pakkumist ja piisavat nõudmist. Seega, selleks et uut raha peale ei pressiks võiks mõnede laenugruppide puhul vähemalt esialgu järelturu võimalusest hoiduda.
HannesR
Sirvisin selle teema kiirelt läbi ning viimased postitused portaali poolt on eelmisest aastast, seega küsimus - kas mingisugune portfelli müügi variant on tulemas tegemisse või on tegemises? (äkki ka mingi aeg teada, nt 2018 esimene pool või teien pool?)
Ootaks vastust Omarah poolt või kui keegi teine oskab kindlalt midagi väita.
maku
maku
Sirvisin selle teema kiirelt läbi ning viimased postitused portaali poolt on eelmisest aastast, seega küsimus - kas mingisugune portfelli müügi variant on tulemas tegemisse või on tegemises? (äkki ka mingi aeg teada, nt 2018 esimene pool või teien pool?)Ootaks vastust Omarah poolt või kui keegi teine oskab kindlalt midagi väita.

väga vaikne ikka siin…
maku
maku
Sirvisin selle teema kiirelt läbi ning viimased postitused portaali poolt on eelmisest aastast, seega küsimus - kas mingisugune portfelli müügi variant on tulemas tegemisse või on tegemises? (äkki ka mingi aeg teada, nt 2018 esimene pool või teien pool?)Ootaks vastust Omarah poolt või kui keegi teine oskab kindlalt midagi väita.
Tere.
Portfelli müük ei ole töös. Esiteks on selle vastu väga minimaalne huvi, teiseks ei ole seegi väike hulk huvilisi mudeli osas ühel meelel.
Omaraha.ee
arne
Tõstan teemat.

Kuna portaalis portfelli müük ei toimi, siis kas kellelgi on õnnestunud fikseerida oma eraisiku portfelli müük oma ettevõttele lihtsalt raamatupidamises? Kuidagi nii, et väljamaksete konto muutub, aga portaali tehniliste võimaluste tõttu jääb konto haldaja nimi muutmata, aga müügidokumendid ja müügihetk on raamatupidamise jaoks fikseeritud?
avoxz
avoxz
Tõstan teemat. Kuna portaalis portfelli müük ei toimi, siis kas kellelgi on õnnestunud fikseerida oma eraisiku portfelli müük oma ettevõttele lihtsalt raamatupidamises? Kuidagi nii, et väljamaksete konto muutub, aga portaali tehniliste võimaluste tõttu jääb konto haldaja nimi muutmata, aga müügidokumendid ja müügihetk on raamatupidamise jaoks fikseeritud?
Ise olen samas seisus, tahaks ettevõtte alla viia, aga pole ei järelturgu ega võimalust kontot viia ettevõtte alla. Loodan, et kunagi leitakse mingi lahendus ja ei pea ootama kuni terve portfelli lepingud ükshaaval lõppevad.
kristokaasik
Mina isiklikult ei näe ühtegi juriidilist takistust, miks füüsiline isik ei võiks oma portfelli äriühingule võlaõigusliku lepingu alusel turuhinnas müüa. Võlgniku teavitamine võlausaldaja muutumisest ei ole kohustuslik, kui füüsiline isik kannab enda kontole laekuvad maksed viivitamatult üle juriidilise isiku kontole, siis olen arvamusel, et maksunduslikult probleeme ei teki (olen maksuametist ka vastupidist seisukohta kuulnud, kuid kahtlen sügavalt, kas see ka kohtus pidama jääks), raamatupidamislikult võtab juriidiline isik nõuded oma bilanssi ja kui peaks tekkima viivitus raha edastamisel füüsilise isiku kontolt juriidilise isiku kontole, siis võtad üles nõude füüsilise isiku vastu.
Omast kogemusest võin öelda, et esitasin Omarahale portfelli ostu-müügi lepingu ning nad lisasid juriidilise isiku konto väljamaksete valikusse.
Sisuliselt võiks seda käistleda kui käsundi andmist füüsilisele isikule tegutseda äriühingu arvel ja nimel.
See oli muidugi 3 aastat tagasi juba, võimalik, et vahepeal on mingid seisukohad Omarahas muutunud ning see ei ole enam võimalik.
olavi
olavi
Mina isiklikult ei näe ühtegi juriidilist takistust, miks füüsiline isik ei võiks oma portfelli äriühingule võlaõigusliku lepingu alusel turuhinnas müüa. Võlgniku teavitamine võlausaldaja muutumisest ei ole kohustuslik, kui füüsiline isik kannab enda kontole laekuvad maksed viivitamatult üle juriidilise isiku kontole, siis olen arvamusel, et maksunduslikult probleeme ei teki (olen maksuametist ka vastupidist seisukohta kuulnud, kuid kahtlen sügavalt, kas see ka kohtus pidama jääks), raamatupidamislikult võtab juriidiline isik nõuded oma bilanssi ja kui peaks tekkima viivitus raha edastamisel füüsilise isiku kontolt juriidilise isiku kontole, siis võtad üles nõude füüsilise isiku vastu.Omast kogemusest võin öelda, et esitasin Omarahale portfelli ostu-müügi lepingu ning nad lisasid juriidilise isiku konto väljamaksete valikusse.Sisuliselt võiks seda käistleda kui käsundi andmist füüsilisele isikule tegutseda äriühingu arvel ja nimel.See oli muidugi 3 aastat tagasi juba, võimalik, et vahepeal on mingid seisukohad Omarahas muutunud ning see ei ole enam võimalik.

Tänan. Võimalik, et sõnastasin oma küsimuse portfelli müügina portaali siseselt. Olavi kirjeldatud viisil toimuks müük portaali väliselt, vaid väljamakse konto mugavuse ja lisakindluse mõttes OÜ oma väljamakseteks muudetud.
avoxz
Loan amount:
Loan period:

Repayment:

Get an offer within few minutes!

* This is a representative offer.

Log in