• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
Dobrý deň.
Prišiel mi tento email:
Gratulujeme, Vaša žiadosť o pôžičku bola úspešná! Nanešťastie naša úroková sadzba vzrástla. Prosím, skontrolujte si žiadosť a opätovne ju schváľte. V prípade akýchkoľvek otázok, kontaktujte naše oddelenie služieb.

Kde mám opätovne schváliť žiadosť?
HankaD
HankaD
Dobrý deň.Prišiel mi tento email: Gratulujeme, Vaša žiadosť o pôžičku bola úspešná! Nanešťastie naša úroková sadzba vzrástla. Prosím, skontrolujte si žiadosť a opätovne ju schváľte. V prípade akýchkoľvek otázok, kontaktujte naše oddelenie služieb.Kde mám opätovne schváliť žiadosť?

Dobrý deň,

máte schválenú pôžičku a peniaze boli odoslané na Váš bankový účet. Medzibankový prevod trvá 1 až 2 pracovné dni.
Splátkový kalendár nájdete kliknutím na číslo pôžičky v sekcii pôžičky https://finzo.sk/sk/pozicky/pozicky/
Ako uhradiť splátky nájdete v popise kroku 4 https://finzo.sk/sk/podpora/pozicka/

Finzo.sk
PatrikK
Dobry den prisla mi sms :Gratulujeme, Vaša žiadosť o pôžičku bola úspešná! Nanešťastie naša úroková sadzba vzrástla. Prosím, skontrolujte si žiadosť a opätovne ju schváľte. V prípade akýchkoľvek otázok, kontaktujte naše oddelenie služieb.
Kde mam opätovne schvaliť žiadosť? Dakujem
Richard151220
Richard151220
Dobry den prisla mi sms :Gratulujeme, Vaša žiadosť o pôžičku bola úspešná! Nanešťastie naša úroková sadzba vzrástla. Prosím, skontrolujte si žiadosť a opätovne ju schváľte. V prípade akýchkoľvek otázok, kontaktujte naše oddelenie služieb.Kde mam opätovne schvaliť žiadosť? Dakujem
Ok dakujem
pussssi1
Richard151220
Dobry den prisla mi sms :Gratulujeme, Vaša žiadosť o pôžičku bola úspešná! Nanešťastie naša úroková sadzba vzrástla. Prosím, skontrolujte si žiadosť a opätovne ju schváľte. V prípade akýchkoľvek otázok, kontaktujte naše oddelenie služieb.Kde mam opätovne schvaliť žiadosť? Dakujem
Ok dakujem
pussssi1
Ok dakujem
pussssi1
poprosim FInzo o odpoved dakujem
Richard151220
Dobrý takže pôžička je schválená a kde mám kroku nieake informácie ?
Svetielko17
Richard151220
Dobry den prisla mi sms :Gratulujeme, Vaša žiadosť o pôžičku bola úspešná! Nanešťastie naša úroková sadzba vzrástla. Prosím, skontrolujte si žiadosť a opätovne ju schváľte. V prípade akýchkoľvek otázok, kontaktujte naše oddelenie služieb.Kde mam opätovne schvaliť žiadosť? Dakujem
Tu
Pusssi1
Yak ako je to stou pozicckou schvalenou
Pusssi1
Loan amount:
Loan period:

Repayment:

Get an offer within few minutes!

* This is a representative offer.

Log in