• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
Tiež mi bola poskytnutá pôžička od Finzo,takže žiadny podvod.Potrebujem však poradiť,ako a kam mám poslať splátku uveru.vIE mi niekto poradiť? Moje tel.číslo je 0904254243 …. Dakujem
Dobrý deň,

Platobné údaje s variabilným symbolom vždy nájdete tu https://finzo.sk/sk/ucty/prevod/, prípadne konkrétnejšie v kroku 4 https://finzo.sk/sk/podpora/pozicka/

Finzo.sk
st.anci
Dobry den neda sa mi poriadne natukat overovaci kod
Dobrý deň,

Máte na mysli PIN kód? Zadali ste Vaše mobilné číslo v medzinárodnom formáte začínajúce +421?
Ak áno, má Vám prísť SMSkou 5ciferný PIN kód, ktorý naťukáte počas registrácie alebo schváleniu podmienok pôžičky, resp. investícií.

Finzo.sk
st.anci
Dobry den vyplatu dostavam na ruku mam poslat pasky?dakujem
Dobrý deň,

Pokiaľ dostávate výplatu na ruku, pošlite nám výplatné pásky.

Finzo.sk
st.anci
Dobry den ako to co tu oisete ze ked oziadam o pozicku bude mi udelene nejake skore a nic sa nestalo,o pozicku som poziadal a ziadne skore neyslo len urok na dva roky 45 percent,takze to co tu oisete nieje pravda a inac kedy je pozicka schvalena to sa caka niekolko dni aleno mesiace?
nidavi3
Dobry den ako to co tu oisete ze ked oziadam o pozicku bude mi udelene nejake skore a nic sa nestalo,o pozicku som poziadal a ziadne skore neyslo len urok na dva roky 45 percent,takze to co tu oisete nieje pravda a inac kedy je pozicka schvalena to sa caka niekolko dni aleno mesiace?
Dobrý deň,

Vašej žiadosti sme sa nemohli venovať, pretože sme z Vašej strany neobdržali počas registrácie scan občianskeho preukazu alebo prevod 1centu.
Ak nám pošlete scan OP v mailovej schránke na portáli, vieme sa okamžite Vašej žiadosti venovať.

S pozdravom,
Finzo.sk
st.anci
zas podvodníci čo požadujú poplatky….a potom hovno hovno zlaté oči…
vovko
vovko
Dobrý deň,

je nám ľúto všetkých klientov, ktorí majú vyššie dlhy, ako je pre nás akceptovateľné na poskytnutie pôžičky, ako tomu bolo vo Vašom prípade. Registrácia a schvaľovanie je bez poplatkov. Bolo prosím vo Vašom prípade niečo inak?

Finzo.sk
st.anci
čo ine na slovensku sami podvodnici ako aj finzo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ziaden podvod . Pozicali mi a uroky ani nie su take velke !
Odporucam , ked uz si musite brat pozicku !
Jasna
Loan amount:
Loan period:

Repayment:

Get an offer within few minutes!

* This is a representative offer.

Log in