• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
Pre svoj zámer mi chyba ešte 1100 euro nájde sa medzy vami investor za ochotu som ochotný aj postúpiť zámer a podeliť sa z plánom pri jeho úspešnosti vďaka
Fiudzy
Fiudzy
Pre svoj zámer mi chyba ešte 1100 euro nájde sa medzy vami investor za ochotu som ochotný aj postúpiť zámer a podeliť sa z plánom pri jeho úspešnosti vďaka

Dobrý deň,

nanešťastie na základe dokumentov, ktoré ste nám zaslali a preverenia si databáz Vám momentálne nedokážeme poskytnúť pôžičku.

Finzo.sk
PatrikK
Fiudzy
Pre svoj zámer mi chyba ešte 1100 euro nájde sa medzy vami investor za ochotu som ochotný aj postúpiť zámer a podeliť sa z plánom pri jeho úspešnosti vďaka
Ak ti ide podrzat ziadost jati naplnim ucet
Sefko
Fiudzy
Pre svoj zámer mi chyba ešte 1100 euro nájde sa medzy vami investor za ochotu som ochotný aj postúpiť zámer a podeliť sa z plánom pri jeho úspešnosti vďaka


a o aky projekt sa jedná ?
ib66foto
Dobrý deň prajem, mám pozdržanú žiadost o úver v hodnote 1490€ .prosím vás našiel by sa nejakú investor čo by mi to vedel naplniť ?
Naozaj budem veľmi vďačná ..ďakujem
Vanda9
Vanda9
Dobrý deň prajem, mám pozdržanú žiadost o úver v hodnote 1490€ .prosím vás našiel by sa nejakú investor čo by mi to vedel naplniť ? Naozaj budem veľmi vďačná ..ďakujem
No
Sluch462
 
Suma pôžičky:
Doba trvania pôžičky:

Splátka:

Získajte ponuku za pár minút!

* Vzor ponuky

Prihlásiť