• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
Tere!
Ei suuda võõrkeelset teksti nii hästi omale selgeks teha, aga küsimus kas Slovakkiasse investeerimisel on mõned eritingimused millega peaks arvestama? Intressid on palju arvestatavamad kui Eesti laenudel, aga samas tundub väga kahtlane, et keegi võtab mitmeks aastaks paarisaja eurose laenu koguintressiga 60%. Kui usaldusväärne kõik see on, kas kellelgi jagada kogemusi? Olen siin saidil uus kasutaja ja püüan omale asju selgeks teha, enne kui reaalselt kuskile investeerin.
Investor86
Vaata investeerimise alt, Arne kommenteeris antud teemat 21. märtsil.
peeter82
Mul tekkis üks küsimus neile, kes slovakkiasse investeerivad: kuidas teil 700-800 gruppiga läinud on? Äkki keegi saab avaldada mingi statistika oma portfellist? Mis % läheb välja, kas olete rahul? Ise annan 2 kõrgema skoori gruppi ainult, kuid mõtlen äkki tasub laiendada ka kolmanda peale või ei tasu? Jagage oma kogemusi.
Jummybear
Ise proovisin soovituslikud intressid miinus 1%, kah kaks kõrgemat gruppi, aga ühtki laenu ei läinud nädalaga välja. Veel rohkem langetada justkui ei tahaks, tundub riskantne. Keegi kes seal pikemat aega toimetab, võiks tõesti avaldada, kuidas läheb.
peeter82
701-800 grupis mul seni kokkuvõttes laenukahjud pool teenitud intressidest. Viimased 3 kuud pole ühtegi laenu välja läinud minu soovitud intressidega. Nüüd tundub, et kahjud hakkavad suuremaks minema kui sissetulevad intressid. Nagu ikka kui lõpetada raha peale andmine, siis hakkavad intressid vähenema aga kahjud mõnda aega jäävad samaks või suurenevad. Samas käive nii väike, et mingit kõvemat statistikat või järeldusi ei anna teha.
moneyeater
Aasta otsa (2017) väljastasin laene kategooriates, kus oli suurem käive. Midagi eriti head sellest ei tulnud, Eesti tulemused on paremad. Praeguseks põhiosa kahjum 56% (Eestis 27%) teenitud intressist. 13% laenujääki on veel alles.
olavi
Tere.
Vaadake SK tulemusi skoorigruppide kaupa ja eeskätt kõige alumist rida ehk 12 viimast kuud. Kolme ülemise grupiga on kõik hästi, alumisega nii-ja-naa. Oleme kahevahel, kas panna SK kinni või ponnistada edasi. Kvaliteet meid juba rahuldab, maht alla 100 tuhande kuus kindlasti mitte. Vaja oleks regulaarselt 150-200. Teeme lähiajal kampaania uute klientide leidmiseks.
Ülemises kahes grupis on intressid täiesti vastuvõetavad. Aastase laenu saab kätte 30% ja 35%-ga. Kolmandas grupis 40%-ga, mis nii hea enam ei ole, neljandas aga juba 50%-ga. Lisaks oleme neljandasse gruppi andnud üsna väikesed limiidid. 95% uutest klientidest siseneb portaali aga just läbi neljanda grupi ning nähes väikeseid limiite ja kõrgeid intresse, parem osa neist loobub.
Meie huvi on hoida neljandat gruppi kasvõi väikeses miinuses eesmärgiga paremad välja sõeluda ja kõrgemale tõsta. Tehniliselt toimib see kenasti.
Teeme ettepaneku, et meie tõstame neljanda grupi limiite, teie suurendate summasid ja vähendate intresse. Veidi võiks intresse vähendada ka kolmandas grupis, mille kvaliteet on esimese kahega pea võrdne.
Neljanda grupi limiidid on praegu sellised; lühilaen 200, 6 kuud 300. Esmapöörduja muud ei saagi. Aja jooksul lisanduvad üks ja kaks aastat, kolm ei lisandugi. Tuleks lisada kohe ka üks ja kaks aastat esmaste limiitidega näiteks 500. Sealt edasi sõeluksime paremad välja ja annaksime neile suuremaid limiite.
Omaraha.ee
arne
arne
Aastase laenu saab kätte 30% ja 35%-ga.
Sellele vaidlen vastu, mul on intressid 28 ja 33% ja ühtki laenu välja ei läinud. Hetkel küll Slovakkia kontol raha pole, kuna ei näinud mõtet seda seal hoida. Kas ma tegin midagi valesti?
peeter82
peeter82
…mul on intressid 28 ja 33% ja ühtki laenu välja ei läinud…
Minu poolt mainitud protsendid olid ligikaudsed. Hetkel näitab seadete all olev pakkumuste tabel 29 ja 33, kuid need kajastavad olukorda, kui laenaja võtab korraga välja kogu meie poolt kehtestatud limiidi. Tegelikus elus ei juhtu seda peaaegu kunagi. Näiteks 500€ peal on protsendid hetkel 26 ja 31.
Omaraha.ee
arne
@Arne, Kas Slovakkia oma praeguste mahtude juures jooksvad haldamiskulud katab ära või nulli veel ei ole jõudnud?
HannesR
Loan amount:
Loan period:

Repayment:

Get an offer within few minutes!

* This is a representative offer.

Log in