• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
Dobre ráno. Peniaze ktoré mi boli schválené , ako prevediem na môj virtuálny účet ? Mesačná splátka už svieti jasne a zreteľne ale po dostupných reálnych a nie fiktívnych peniazoch ani stopa .
Prosím za skorú odpoved ….

S pozdravom
Matesko07
Matesko07
Dobre ráno. Peniaze ktoré mi boli schválené , ako prevediem na môj virtuálny účet ? Mesačná splátka už svieti jasne a zreteľne ale po dostupných reálnych a nie fiktívnych peniazoch ani stopa . Prosím za skorú odpoved …. S pozdravom

Dobrý deň,

pri žiadosti o pôžičku ste nechali zaškrtnuté „Priamo do banky“. Peniaze Vám boli odoslané na Váš účet. Medzibankový prevod trvá maximálne 2 pracovné dni.

Finzo.sk
PatrikK
Dobry den pri ziadani o pozicku mi spadol internet a tak som ziadala dva krat. No v zmluvach mam 2 uzatvorene pozicky, ako mam jednu z nich vymazat / zrusit ?
sonita3091
sonita3091
Dobry den pri ziadani o pozicku mi spadol internet a tak som ziadala dva krat. No v zmluvach mam 2 uzatvorene pozicky, ako mam jednu z nich vymazat / zrusit ?

Dobrý deň,

máte predschválenú krátkodobú pôžičku.
Prihláste sa na finzo.sk pod svojím užívateľským menom a prejdite tu https://finzo.sk/sk/pozicky/ziskatuver/

Finzo.sk
PatrikK
Dobry den !
Mam predschvalenu pozicku na 300 eur, totizto potrebujem 600 eur ale kvoli bankovym vypisom to asi nemam uskutocnene, chcem sa spytat ci staci zaslat prehlad vypisov z mojho internet bankingu, pretoze vypisy na maily nemam a v banke Raifessen je kazdy jeden z nich spoplateny .
sonita3091
sonita3091
Dobry den !Mam predschvalenu pozicku na 300 eur, totizto potrebujem 600 eur ale kvoli bankovym vypisom to asi nemam uskutocnene, chcem sa spytat ci staci zaslat prehlad vypisov z mojho internet bankingu, pretoze vypisy na maily nemam a v banke Raifessen je kazdy jeden z nich spoplateny .

Dobrý deň,

máte predschválenú krátkodobú pôžičku.
Prihláste sa na finzo.sk pod svojím užívateľským menom a prejdite tu https://finzo.sk/sk/pozicky/ziskatuver/
Pravidelné a včasné splácanie aktuálneho úveru Vám môže zvýšiť schválenú výšku pôžičky pre Vás.

Finzo.sk
PatrikK
Dobry den!
Mam schvalenu pozicku 80euro.
Ale peniaze nevidim ani na virtualnom ucte ani na mojom ucte.
Cakam odpoved.
Dakujem.
Sanyijuci
Sanyijuci
Dobry den! Mam schvalenu pozicku 80euro.Ale peniaze nevidim ani na virtualnom ucte ani na mojom ucte. Cakam odpoved.Dakujem.

Dobrý deň,

pri žiadosti o pôžičku ste nechali zaškrtnuté „Priamo do banky“. Peniaze Vám boli odoslané na Váš účet. Medzibankový prevod trvá maximálne 2 pracovné dni.

Finzo.sk
PatrikK
 
Loan amount:
Loan period:

Repayment:

Get an offer within few minutes!

* This is a representative offer.

Log in