• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
Ahojte,
pred tym ako som ziadal o pozicku som cital mnozstvo komentarov, ktore ma zneistovali, ze su to podvodnici a pod.
Po dnesnej skusenosti musim povedat, ze je to fakt seriozne, poziadal som, a teraz mi prisli na ucet peniaze.
Z 300 eurovej pozicky vam pride cca 245 na ucet, 300 vratite, ale az o 3 mesiace. Takze mne to situaciu poriesilo, dakujem portalu finzo.sk, uplne seriozne jednanie a peniaze v priebehu dna. Na zaciatku som mal obavy kvoli tym komentom, ale ja si myslim ze pozicku nedostali najskor ti, ktori su resp. boli v registri. Ja som v zivote nemal ani 1 eurove omeskanie, banka mi teraz neda, lebo som v skusobnej dobe tak som to musel poriesit takto. Super vec, je to dobra pomoc ludom ktori to potrebuju.
mirecvt1
Dobrý den,chcela by som sa informovat na cislo uctu kam mozem splatit moj zavazok dakujem
TA601515
TA601515
Dobrý den,chcela by som sa informovat na cislo uctu kam mozem splatit moj zavazok dakujem

Dobrý deň,

ak chcete zaplatiť splátku treba postupovať nasledovne
- zadajte zahraničný prevod
- sumu splátky pošlete na bankový účet spoločnosti Finzo; názov príjemcu: Finzo OÜ; názov banky: SEB Pank (Estónsko)
- účet príjemcu: IBAN: EE541010220242170225
- SWIFT (BIC): EEUHEE2X
- okrem toho je nutné uviesť referenčné číslo, teda Váš variabilný symbol, ktorý nájdete v ponuke k prevodu v odkaze https://finzo.sk/sk/ucty/prevod/

Finzo.sk
PatrikK
 
Loan amount:
Loan period:

Repayment:

Get an offer within few minutes!

* This is a representative offer.

Log in