• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
Dobry den, ako dlho po schvaleni pridu prostriedky na ucet dakujem
TA601515
TA601515
Dobry den, ako dlho po schvaleni pridu prostriedky na ucet dakujem

Dobrý deň,

medzibankový prevod trvá 1 až 2 pracovné dni.

Finzo.sk
PatrikK
Potrebovala by som vedet svoje referencne cislo lebo ma linky Ktory mam v emailu sa mu stranke nezobrazi potrebujem zrelizovat platbu len mi chybu tento udaj mozte mi niekto poradit dakujem
TA601515
TA601515
Potrebovala by som vedet svoje referencne cislo lebo ma linky Ktory mam v emailu sa mu stranke nezobrazi potrebujem zrelizovat platbu len mi chybu tento udaj mozte mi niekto poradit dakujem

Dobrý deň,

ak chcete zaplatiť splátku treba postupovať nasledovne
- zadajte zahraničný prevod
- sumu splátky pošlete na bankový účet spoločnosti Finzo; názov príjemcu: Finzo OÜ; názov banky: SEB Pank (Estónsko)
- účet príjemcu: IBAN: EE541010220242170225
- SWIFT (BIC): EEUHEE2X
- okrem toho je nutné uviesť referenčné číslo, teda Váš variabilný symbol, ktorý nájdete v ponuke k prevodu v odkaze https://finzo.sk/sk/ucty/prevod/

Finzo.sk

PatrikK
Preco sa nemozem dostat dalej do meilu neche ma to pustit mam pred schvalenu pozicku 400 eur aky je postup dalej aby sa previedly peniaze na moj ucet poradite my
jozef.peter12345
jozef.peter12345
jozef.peter12345

Dobrý deň,

odpoveď aj postup Vám boli odoslané do správy https://finzo.sk/sk/ucty/schranka/

Finzo.sk
PatrikK
ked budem mat cele 400 ako mam preniest
jozef.peter12345
jozef.peter12345
ked budem mat cele 400 ako mam preniest

Dobrý deň,

pri žiadosti o pôžičku ste nechali zaškrtnuté „Priamo do banky“. Peniaze Vám boli odoslané na Váš účet. Medzibankový prevod trvá maximálne 2 pracovné dni.

Finzo.sk

PatrikK
dobrý den ,daju sa peniaze poslať aj poštou,nakolko nemam už učet v banke.dakujem
Renata88
Renata88
dobrý den ,daju sa peniaze poslať aj poštou,nakolko nemam už učet v banke.dakujem

Dobrý deň,

poštou peniaze neposielame, iba bankovým prevodom.

Finzo.sk
PatrikK
Loan amount:
Loan period:

Repayment:

Get an offer within few minutes!

* This is a representative offer.

Log in