• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
Zdravím… Chcel som sa opýtať keď už mám schvalebu pôžičku za koľko mi príde na účet?
gajdosik
gajdosik
gajdosik
Dobrý deň,

včera bola Vaša pôžička schválená. Peniaze pokiaľ Vám neprišli dnes, prídu najneskôr v pondelok (kvôli štátnemu sviatku v Estónsku, kde má spoločnosť Finzo bankový účet). Štandardne bankový prevod trvá 1-2 pracovné dni.

Finzo.sk
st.anci
Dobrý deň.kedy môžem čakať peniaze?ďakujem
5romana5
Poprosim vysvetlit :v kolonke stav virtualny ucet ukazuje na …sumu nacerpanu?a mimo znamena co?ze platba odisla na moj bankovy ucet?alebo prevod musim uskutocnit z virtualneho uctu na svoj sama?
Olinka11
Dobry den mal bi som zaujem nestacili bi viplatne paski poslat
Zolo
dobry ja som poslala peniaze zo svojho ozajstneho uctu na predlzenie to kde si zistim ze prislu na vyrtualny ucet.
Gabika74
Dobry den, vcera mi bola u vas schvalena pozicka, chcel by som sa spytat kedy mi pridu peniaze. A pridu priamo na moj ucet alebo na virtualny a s tade si ich musim poslat na moj ucet.
Dakujem.
olap0909
olap0909
olap0909
Dobrý deň,

väčšina klientov si pri žiadosti o pôžičku tak ako vy nechala zaškrtnuté políčko “Priamo do banky”. Čiže peniaze nejdú na Váš virtuálny Finzo účet, ale priamo na Váš bankový účet.
Hneď včera Vám boli poslané peniaze, čiže dnes alebo najneskôr zajtra by ste ich mali mať na účte.

Finzo.sk
st.anci
Dobrý deň. Ak mám krátkodobú pôžičku (na jeden mesiac) tak stačí ak urobím prevod z môjho bankového účtu na môj virtuálny a vy si potom peniaze odtiaľ automaticky stiahnete? Ďakujem
Jan66
Jan66
Dobrý deň. Ak mám krátkodobú pôžičku (na jeden mesiac) tak stačí ak urobím prevod z môjho bankového účtu na môj virtuálny a vy si potom peniaze odtiaľ automaticky stiahnete? Ďakujem
Dobrý deň,

presne tak. Peniaze posielate pod svojim variabilným symbolom (resp. referenčným číslom) na Váš virtuálny účet Finzo. V deň splatnosti si Finzo automaticky stiahne peniaze za splátku z Vášho virtuálneho účtu.

Finzo.sk
st.anci
Loan amount:
Loan period:

Repayment:

Get an offer within few minutes!

* This is a representative offer.

Log in