• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
chcela som si požičať a mala som skore 600 a po odoslani ziadost a všetkých dokumentov už mam len 550, takže myslím si že je to riadny podvod
Lenulik
Dobry den ako mam dokoncit registraciu ked obdrzany pin zadavam kliknem na cislo a samo si to dppisuje cislice a skusam to uz 10min
karol200
Prosim akym spodobom musim zaplatit splatku? Na aku adresu a pod akym variabilnym symbolom?
Dakujem za radu.
Danuska100
Lenulik
chcela som si požičať a mala som skore 600 a po odoslani ziadost a všetkých dokumentov už mam len 550, takže myslím si že je to riadny podvod
Dobrý deň,

skóre sa Vám prideľovalo len raz (2.3. o 12.04) a bolo 550. Skóre 600 sme u Vás nezaznamenali. Žiaľ, skóre 550 nie je dostatočné a poskytnutie pôžičky.

Finzo.sk
st.anci
Danuska100
Danuska100
Dobrý deň,

ak chcete zaplatiť splátku treba postupovať nasledovne:

- zadajte zahraničný prevod
- sumu splátky pošlete na bankový účet spoločnosti Finzo; názov príjemcu: Finzo OÜ; názov banky: SEB
- účet príjemcu: IBAN: EE541010220242170225
- SWIFT:EEUHEE2X
- okrem toho je nutné uviesť referenčné číslo, teda Váš variabilný symbol, ktorý nájdete v ponuke k prevodu v odkaze
https://finzo.sk/sk/ucty/prevod/

Finzo.sk
st.anci
stale mi nejde pin sms
dzubionek
Dnes som zadala ziadost o 140 eur a nedosli mi peniaze na ucet…ale na virtualnom uz je to hotove.a poodratavane je tam vselico.dakujem
KARIN15gres
KARIN15gres
Dnes som zadala ziadost o 140 eur a nedosli mi peniaze na ucet…ale na virtualnom uz je to hotove.a poodratavane je tam vselico.dakujem
Dobrý deň,

brali ste si od nás už druhú pôžičku a rovnako ako v prvom prípade medzibankový prevod môže trvať 1-2dni. Peniaze Vám boli odoslané 27.3., predpokladáme, že 28.3. ste ich mali na účte.

Finzo.sk
st.anci
Dobry den chcem sa spitat že dnes som si požiadala a požičku kedy mi peniaze pridu na moj učet.Lebo na vyrtualno su.Ďakujem Asnadova
Gabika74
Gabika74
Dobry den chcem sa spitat že dnes som si požiadala a požičku kedy mi peniaze pridu na moj učet.Lebo na vyrtualno su.Ďakujem Asnadova
Dobrý deň,

včera Vám boli odoslané peniaze na účet. Dnes alebo zajtra by ste ich mali mať na účte.

Finzo.sk
st.anci
Loan amount:
Loan period:

Repayment:

Get an offer within few minutes!

* This is a representative offer.

Log in