• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
Chýb je tu veľa. Nezrozumiteľnosť KREDITOV. Zneužívanie bankových výpisov a údajov.
Návrhy ? neviem či by boli realizovateľné asi nie po skúsenostiach a prečítaní fóra.
LubosZMP
LubosZMP
Chýb je tu veľa. Nezrozumiteľnosť KREDITOV. Zneužívanie bankových výpisov a údajov.Návrhy ? neviem či by boli realizovateľné asi nie po skúsenostiach a prečítaní fóra.
Dobrý deň,

viete byť prosím konkrétnejší, čo máte na mysli pod pojmom “kredit”?
Klienti vnímajú prísnosť, resp. zamietnutie pôžičky pri posudzovaní výpisov a preverovaní si registrov ako zneužívanie osobných údajov.
No o to viac nás zaujíma, prečo máte túto skúsenosť s Finzo, keďže máte aktívnu pôžičku.

Finzo.sk
st.anci
operátos s predvolbou 0950 nefunguje
ggggeeec11
ggggeeec11
ggggeeec11
Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie. Pracujeme na odstránení chyby na strane SMS operátora. Veríme, že čím skôr túto situáciu vyriešime. Pokiaľ by bolo možné, môžete využiť tel.č. iného operátora.

Finzo.sk
st.anci
Dobry den chcem zrusit u vas ucet aky je postup???
milan111
Ďakujem zaujímavá forma investovania… zatiaľ pozitívne skúsenosti… vyhovovalo by mi ak by sa dalo v “investíciach” zoradiť podľa zostatku nesplatenej istiny :) inak všetko OK.

S pozdravom.
Fipo111
milan111
Dobry den chcem zrusit u vas ucet aky je postup???
Dobrý deň,

stačí nám napísať správu na portáli. Váš účet je už zrušený na základe tohto podnetu.

Finzo.sk
st.anci
Fipo111
Ďakujem zaujímavá forma investovania… zatiaľ pozitívne skúsenosti… vyhovovalo by mi ak by sa dalo v “investíciach” zoradiť podľa zostatku nesplatenej istiny :) inak všetko OK. S pozdravom.
Dobrý deň,

sme radi, že ste spokojný s Vašou investíciou na Finzo.sk.
Ďakujeme za podnet. Pridáme ho na zoznam bodov, na ktorých pracuje naše IT oddelenie.

Finzo.sk
st.anci
Dobry den chcem sa spytat odoslal som pondelok peniaze ale zabudol som tam dat variabilny symbol da sa stim nieco spravit
lanco
dobry den prajem ja som sa u vas zaregistrovala ale stale my to vipisuje udaje nejake dufam ze nebudem mat nejake problemy lebo som dala vsetky moje udaje plus cislo uctu vopred dakujem
merinkamajuska
Loan amount:
Loan period:

Repayment:

Get an offer within few minutes!

* This is a representative offer.

Log in