• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
dobri den ja som si poziadala o uver dali mi 150e chcem si poziciat viac odoslala som aj sest vipisi kolko mam cakat pokial kvam pridu
Miroslavkatarina15
Miroslavkatarina15
dobri den ja som si poziadala o uver dali mi 150e chcem si poziciat viac odoslala som aj sest vipisi kolko mam cakat pokial kvam pridu
Dobrý deň,

včera Vám boli odoslané peniaze na Váš účet za schválený úver.
Vyšší limit ako 150€ ste nedostali, keďže nám poslali len necelú stranu 1 mesačného výpisu z účtu. Žiadali sme kompletný výpis z účtu za 6 mesiacov, o čom ste boli informovaná telefonicky dnes, aj prostredníctvom správy na portáli opakovane od 13.12.

Finzo.sk
st.anci
Dobrý deň!Aspoň telefon by ste mohli zdvihnúť ak sa vás človek niečo chce opýtať.Mám skenovať OP ale nemám skenovač,a ak budem vedieť tak na akú adresu,alebo e.meil??Dakujem za odpoved.
zuzana1975
A ešte niečo,schválili mi pôžičku 100 eu ,ale ak chcem vyžšiu sumu treba 6 mesačný výpis z účtu.Tie by som mala kam poslať?
zuzana1975
ja vam nerozumiem vet mne nikto nevolal a kto ma 100e schvalene
Miroslavkatarina15
No ani ja tu veľa veciam nerozumiem!A prečo sú vymazané komenty ktoré som ešte včera čítala a dnes už tu nie sú?No neviem či sa vám dá veriť!A nájde sa tu niekto kto pôžičku dostal??,
zuzana1975
zuzana1975
No ani ja tu veľa veciam nerozumiem!A prečo sú vymazané komenty ktoré som ešte včera čítala a dnes už tu nie sú?No neviem či sa vám dá veriť!A nájde sa tu niekto kto pôžičku dostal??,
Dobrý deň,

žiaľ, nevieme o žiadnom komente, ktorý bol vymazaný. Môžete ho napísať ešte raz, radi naňho budeme reagovať.

Finzo.sk
st.anci
Miroslavkatarina15
ja vam nerozumiem vet mne nikto nevolal a kto ma 100e schvalene
Dobrý deň,

snažíme sa Vám vysvetliť už niekoľko dní, že ak chcete zažiadať o vyššiu sumu pôžičky, ako ste dostali, potrebujete nám zaslať výpisy z účtu so všetkými transakciami za posledných 6 mesiacov.
Opakovane nám posielate výpis z účtu, na ktorom je vidno len sumár v hornej časti a žiadnu transakciu. Tým pádom Vaša žiadosť stále nie je vybavená.

Finzo.sk
st.anci
dobri den vi zomna blazna robite vet vam nic neni dobre co vam odoslem vet povecte rovno ze viac mi nechcete dat a us. vet ja viem aku sumu vam mozem splacat mesacne vet neziadam odvas pet tisic ja som chcela 600e vet to neje tak vela chcela som povedat ovas priatelom ale som sa ovas zmilila dovidenia A DAKUJEM
Miroslavkatarina15
Miroslavkatarina15
dobri den vi zomna blazna robite vet vam nic neni dobre co vam odoslem vet povecte rovno ze viac mi nechcete dat a us. vet ja viem aku sumu vam mozem splacat mesacne vet neziadam odvas pet tisic ja som chcela 600e vet to neje tak vela chcela som povedat ovas priatelom ale som sa ovas zmilila dovidenia A DAKUJEM
Dobrý deň,

radi by sme Vám pomohli. Poslali sme Vám aj vzor výpisu z účtu, ako má vyzerať. Žiaľ opakovane ste nám posielali necelú stranu nekompletného výpisu z účtu.
Z tohto dôvodu sme sa ďalej Vašej žiadosti rozhodli nevenovať.

Finzo.sk
st.anci
Loan amount:
Loan period:

Repayment:

Get an offer within few minutes!

* This is a representative offer.

Log in