• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
Dobrý de, z akej banky odosielate splátky? Dá sa to normálne cez internetbanking? Neviete ake su poplatky? V banke SLSP mi to neurobili, vraj sa to nedá.
DajanA666
Dobrý de, z akej banky odosielate splátky? Dá sa to normálne cez internetbanking? Neviete ake su poplatky? V banke SLSP mi to neurobili, vraj sa to nedá.
Dobrý deň,

cezhraničný alebo inak nazvaný zahraničný prevod peňazí vykonáva každá banka, rovnako to viete urobiť aj zo svojho internet bankingu.
Poplatky závisia to od balíčku služieb Vašej banky. Stretli sme sa doposiaľ len s poplatkami ako za tuzemský prevod.
V banke musíte zadať, resp. vypísať tlačivo o medzinárodnom prevode, keďže sa jedná o estónsku banku SEB Pank.
V internet bankingu prosím kliknite na medzinárodný/zahraničný/cezhraničný prevod (banky to môžu mať nazvané inak).
Prípadne kontaktujte naše zákaznícke centrum a pomôžeme Vám nájsť riešenie.

Finzo.sk
0903 960 069
0910 960 096
st.anci
st.anci
ak som poslal peniaze a neklikol som na medzinarodný prevod?co sa stane?
jlachky
jlachky
jlachky
Dobrý deň,

od 1.2.2016 sa na SR používa už iba IBAN formát bankového účtu. V niektorých bankách tým pádom možnosť medzinárodnej platby automaticky zanikla.
Ak ste zvolili správne číslo účtu, dnes alebo zajtra budete mať pripísané peniaze na virtuálnom účte. V deň splatnosti úveru sa peniaze automaticky strhnú z virtuálneho účtu Finzo.

Finzo.sk
st.anci
 
Loan amount:
Loan period:

Repayment:

Get an offer within few minutes!

* This is a representative offer.

Log in