• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
Ako všetky nebankovky tak aj táto patrí k tím ktoré treba zrušiť. Len okradaju ludí
octopus
Ako všetky nebankovky tak aj táto patrí k tím ktoré treba zrušiť. Len okradaju ludí
Dobrý deň,

Spoločnosť Finzo neposkytuje vlastné finančné zdroje ako banky alebo nebankovky.
Finzo je portál - sprostredkovateľ medzi investormi (fyzickými osobami) a žiadateľmi o úver (fyzické osoby) na základe dohodnutých podmienok. Je na Vás, či súhlasíte s úrokom, ktorý Vám investori ponúknu alebo nie.
Pokiaľ sa Vám zdá úrok vysoký, máte možnosť si zažiadať “čakajúci úver” a čakať na ponuky od investorov, či sú ochotní Vám za daný úrok požičať peniaze.

Finzo.sk
st.anci
Pravdepodobne SOI bude preverovať už bol podnet podaný ai žiadajú osobné údaje ale nikde v odchodných registroch nefigurujú nemajú pravo a nárok na spracúvanie osobných údajov žiadateľov pôžičiek, keď ich neposkytujú tak na osobné údaje nemajú právo keď neposkytujúc pôžičky a nemajú to v podnikaní ,po porade s blízkou osobou vás touto cestou žiadam o výmaz mojich osobných údajov z vašeho systému v opačnom prípade podávam trestné oznámenie
gabo007
Pravdepodobne SOI bude preverovať už bol podnet podaný ai žiadajú osobné údaje ale nikde v odchodných registroch nefigurujú nemajú pravo a nárok na spracúvanie osobných údajov žiadateľov pôžičiek, keď ich neposkytujú tak na osobné údaje nemajú právo keď neposkytujúc pôžičky a nemajú to v podnikaní ,po porade s blízkou osobou vás touto cestou žiadam o výmaz mojich osobných údajov z vašeho systému v opačnom prípade podávam trestné oznámenie
Dobrý deň,

klient schválením Všeobecných obchodných podmienok súhlasí so spracovaním osobných údajov a spoločnosť Finzo musí podľa zákona dodržiavať Zákon o ochrane osobných údajov.
Zároveň klient podľa bodu XV.6 Všeobecných obchodných podmienok má možnosť odvolať súhlas so spracúvaním osobných údajov. Po jeho odvolaní Finzo zabezpečí ich blokovanie a likvidáciu v zmysle Zákona.
Na základe Vašej žiadosti Vaše osobné údaje budú vymazané ešte dnes.

Finzo.sk
st.anci
Dobrý deň,

vzhľadom na nízke dosiahnuté skóre a zamietnutie žiadosti o úver vás touto cestou žiadam o zrušenie môjho konta a výmaz osobných údajov a všetkých zaslaných elektronických súborov. Na základe Zákona o ochrane osobných údajov odvolávam svoj súhlas na spracovanie mojich osobných údajov. Ak táto forma odvolania je pre vás nepostačujúca, prosím urýchlene mi to oznámte. Ďakujem,

A. J.
Kraken33
Kraken33
Dobrý deň,vzhľadom na nízke dosiahnuté skóre a zamietnutie žiadosti o úver vás touto cestou žiadam o zrušenie môjho konta a výmaz osobných údajov a všetkých zaslaných elektronických súborov. Na základe Zákona o ochrane osobných údajov odvolávam svoj súhlas na spracovanie mojich osobných údajov. Ak táto forma odvolania je pre vás nepostačujúca, prosím urýchlene mi to oznámte. Ďakujem,A. J.
Dobrý deň,

Váš účet bol vymazaný na základe správy v rámci portálu.

Finzo.sk
st.anci
Tiez vás touto cestou žiadam o výmazanie mojich osobných údajov z vašeho systému a všetkých zaslaných elektronických súborov.Na základe Zákona o ochrane osobných údajov odvolávam svoj súhlas na spracovanie mojich osobných údajov. dakujem
korienok
korienok
Tiez vás touto cestou žiadam o výmazanie mojich osobných údajov z vašeho systému a všetkých zaslaných elektronických súborov.Na základe Zákona o ochrane osobných údajov odvolávam svoj súhlas na spracovanie mojich osobných údajov. dakujem
Dobrý deň,

Vaše konto bolo zrušené na základe požiadavky v správe v rámci portálu.

Finzo.sk
st.anci
Dobry den chcela by som Vas poziadat o zrusenie mojej ziadosti o pozicku ktora mi bola schvalena no napriek tomu mi peniaze neprisli (obratila som sa na inu spolocnost) a tiez vas ziadam o nasledne zmazanie konta a mojich udajov za pochopenie a skore vybavenie vopred dakujem
Macaa
Macaa
Dobry den chcela by som Vas poziadat o zrusenie mojej ziadosti o pozicku ktora mi bola schvalena no napriek tomu mi peniaze neprisli (obratila som sa na inu spolocnost) a tiez vas ziadam o nasledne zmazanie konta a mojich udajov za pochopenie a skore vybavenie vopred dakujem
Dobrý deň,

boli ste registrovaná a na základe preverenia Vám pôžička bola predschválená. Keďže ste nezadali žiadosť a číslo účtu, kam sme Vám mali poslať peniaze, nekonali sme tak.
Konto na základe žiadosti mažeme.

Finzo.sk
st.anci
Loan amount:
Loan period:

Repayment:

Get an offer within few minutes!

* This is a representative offer.

Log in