• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
Upozornujem všetkých potenciálnych záujemcov o poskytnutie požičky,že napriek poskytnutiu svojich chúlostivých udajov požičku mať nebudú,mám zato že tu može íst iba o Zneužitie chúlostivých udajov!!!
vitko123
Upozornujem všetkých potenciálnych záujemcov o poskytnutie požičky,že napriek poskytnutiu svojich chúlostivých udajov požičku mať nebudú,mám zato že tu može íst iba o Zneužitie chúlostivých udajov!!!
Dobrý deň,

súhlasíme, že si vyžadujeme od klientov osobné údaje, ako scan občianskeho preukazu a v niektorých prípadoch aj 6mesačný výpis z bankového účtu.
Žiaľ, žiadatelia, ktorí majú dlhy v iných inštitúciách sú pri schvaľovaní pôžičky posudzovaní prísnejšie. V prípade, že by databázy, ktorými disponujeme neboli zaktualizované, môžete nám poslať potvrdenie o vyrovnaní dlhu cez mailovú schránku vo Vašom prihlasovacom konte. Radi sa na to pozrieme a pokiaľ by ste nám to vedeli zdokladovať, môžeme Vám aj poskytnúť pôžičku.

Finzo.sk
st.anci
st.anci
Aj mne bola zamietnutá pôžička!
Dobre, beriem to!
ALE!!!
Pamätajte!!!
Akonáhle mi príde čo i len nejaký email /spam/, sms, alebo mi zazvoní telefón ohľadom nejakých pofidérnych prieskumov, ankiet, či predaja. Vaša spoločnosť bude ako prvá uvedená v zozname pre políciu s podozrením pre zneužitie mojich osobných údajov!!!
Toť toľko z mojej strany!
mmiriboy
Iba pre vašu informáciu - jasne som vás upozornil o tom, že nechcem aby boli zneužité údaje o mojej osobe, ktoré som uviedol pri registrácii!
Vidím, že na to zrejme z vysoka kašlete, pretože dnes mi opäť přišla reklama na produkty vašej spoločnosti, čo považujem za jasné narušenie súkromia a možné zneužitie mojich osobných údajov! V najbližšej dobe bude voči vašej spoločnosti podané udanie za porušenie zákonov Slovenskej republiky!
S pozdravom…
mirinop
mirinop
mirinop
Dobrý deň,

reklamná SMS, ktorá Vám mohla byť poslaná bola využitá prostredníctvom externej spoločnosti, ktorá môže mať od Vás povolenie na využitie e-mailu alebo telefónneho čísla na marketingové účely. Môžete im odpovedať priamo na SMS alebo e-mail, aby Vás vymazali z distribučného listu.
Priamo zo spoločnosti Finzo Vám podľa údajov, ktoré máte pod prihlasovacím menom “mirinop” žiadne SMS ani e-maily zasielané neboli.

Finzo.sk
st.anci
 
Loan amount:
Loan period:

Repayment:

Get an offer within few minutes!

* This is a representative offer.

Log in