• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
DOBRI DEN COSTE TO ZA SPOLOCNOST ZESTE ODOMNA ZOBRALI OBCIASKI PREUKAZ ANI SA NEO ZIVATE PRECO LEN SKUSTE DACO UROBIT A UDAM VAS NA POLICII POCUJETE BANDA ZIVANOU
kerem158
DOBRI DEN COSTE TO ZA SPOLOCNOST ZESTE ODOMNA ZOBRALI OBCIASKI PREUKAZ ANI SA NEO ZIVATE PRECO LEN SKUSTE DACO UROBIT A UDAM VAS NA POLICII POCUJETE BANDA ZIVANOU
Dobrý deň,

Vaša registrácia nebola dokončená, pretože ste nezadali občianstvo a krajinu. K Vašej žiadosti ani občianskemu preukazu sme sa preto anilen nemohli dostať. Môžete dokončiť registráciu a budeme sa Vašej žiadosti venovať.

S pozdravom,
Finzo.sk
st.anci
kebi daco biste chceli kontaktujte ma ziadnu obcianski preukaz vam neposlem ani dovolat savam nemozem namna ziadne podvodi neurobite ja niesom hlupa lebo vas zazalujem za podvod dakujem
kerem158
Dobrý deň,

podľa Vášho profilu ste neprešli v registrácii anilen cez prvé kroky. Radi by sme Vás kontaktovali, ale nemáme žiaľ na Vás žiadne kontaktné údaje.

Finzo.sk
st.anci
Dobrý deň,
môžem potvrdiť že firma nie je podvod pôžičky naozaj poskytuje. Predtým ako na mňa niekto vybehne, že som podstrčená, aby som tu napísala niečo pozitívne o firme, tak vás chcem vyviesť z omylu. O pôžičku som si požiadala a dostala som ju približne do troch hodín. Žiadne zbytočné papierovačky, dostala som ju aj pri mojom dlhu v soc.poistovni, čo by mi banka nedala. Takže sa vám chcem poďakovať za pomoc a rýchle riešenie.
lenka81
Ja mam ziadost a stale mi nic nechodi a ani sa nikto neozval.
slimka
Ja mam ziadost a stale mi nic nechodi a ani sa nikto neozval.
Dobrý deň,

Vaša žiadosť nie je úplne dokončená. Chýba nám scan občianskeho preukazu a 6mesačný výpis od Vás.

Finzo.sk
st.anci
Dala som vsetko a nic.
slimka
Dala som vsetko a nic.
slimka
DOBRI DEN COSTE TO ZA SPOLOCNOST ZESTE ODOMNA ZOBRALI OBCIASKI PREUKAZ ANI SA NEO ZIVATE PRECO LEN SKUSTE DACO UROBIT A UDAM VAS NA POLICII POCUJETE BANDA ZIVANOU
Ja som poslala vsetko co chceli a napisali,ze mi nedaju pozicku. Tak ty co tu pisu su asi nasadeny alebo si to pisu sami. ani moja suseda nedostala a nema ani dlzoby a zaraba 580€mesacne. len skusala ci jej daju . a napisali,ze nie.
slimka
Loan amount:
Loan period:

Repayment:

Get an offer within few minutes!

* This is a representative offer.

Log in