• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
Täielik tagasiminek on ID-kaardi võimaluste kaotamine. Palun arvestage oma klientide soovidega ning jätke alles see elementaarne autentimise viis.
sagrimees
Tere, Kas ID kaardiga autentimese ja dokumentide allkirjastamise võimaluse taastamine on päevakorrast täiesti maha võetud?
Klottorp
ID-kaardiga sisselogimise taastamine päevakorras ei ole, lepinguid saab ID-kaardiga allkirjastada.
vlk494
Nii vist läheb! Sisselogimine Cromes juba ei toimi. Kui sama juhtub lepingute allkirjastamisega, pole meil mõtet ID-kaardiga enam tegeleda. Riike, kus ID-kaart korralikult toimib, võib ju ühe käe sõrmedel üles lugeda.Omaraha.ee

Ma ei tea, minul vähemalt ID cromega toimib. ID toimib ka mozillaga, IE jne. Ei saa aru milles point. Muu maailm vaatab ikka ka ID kaardi kasutamise võimaluste poole. Milleks seda kaotada!? Kes neid kõiki miljoneid paroole suudab peast mäletada, mida koguaeg kasutama peab. Terve maailma majandamine käib kõikvõimalike kaartide , koodidega ja paroolidega (pangad, erinevad muud ettevõtted, uksed, arvutid, erinevad programmid, telefonid, televiisorid - kus, juures neid paroole tuleb erinevates kohtades pidevalt uuendada jne..).Pealegi, ega pea prügikast pole, Seepärast võiks ka ID kaardi kasutamise võimalust esialgu säilida, kui alternatiivi.
proff2
Eks see (Mobiil-ID puudumine ja ID kaardiga probleemid) näitab Omaraha suhtumist kasutajatesse, kuid võrdlus bondoraga ei ole asjakohane. Bondora jaoks on kasutajad tülikas element, kellega suhtlemisest tuleb iga hinna eest hoiduda. Lisaks jaburad arendusideed, mida õhinapõhiselt arendama hakatakse ja siis toores testimata kood tekitab laenajatele ja vahel ka investoritele korralikke kahjusid. Ning Bondoras navigeerimine on kui loterii - kunagi ei tea, kuhu välja jõuad. Arvan, et seetõttu on ka bondora lõpp lähedal. Omaraha on vähemalt stabiilne ja vigasest tarkvarast tulenevaid probleeme pole.
inx999
vlk494
ID-kaardiga sisse logida enam ei saa, lepinguid saab hetkel veel ID-kaardiga allkirjastada.
Üritan siin pikemat aega ennast ID-a tuvastada aga täiesti lootusetu.On kõige uuem tarkvara ja sertifikaadid on kehtivad.
kliima
“Milleks seda kaotada!? Kes neid kõiki miljoneid paroole suudab peast mäletada, mida koguaeg kasutama peab.”

Mitte, et ma ID kaardi abil tuvastamist ei pooldaks aga miljoneid paroole pole vaja ka pähe õppida. On olemas paroolihoidlad - üks parool peab peas olema - sellega avad paroolide laeka, julgen soovitada näiteks tasuta vabavaralist lahendust: http://keepass.info/

Küll aga küsimus ID kaardiga tuvastuse kadumise kohta, kas niivõrd väikesel portaalil on lihtsalt liialt kulukas ID kaardiga tuvastamis süsteemi töös hoida?

Kui see on lihtsalt liialt kulukas (peaks poole / täiskohaga IT mees eraldi selleks tööl olema) siis arusaadav. Kui oleks valida ID kaardiga tuvastamise võimaluse vahel ja selle vahel, et omaraha.ee on kasumlik ka tegijatele endale siis kindlasti valiks teise variandi ja ma arvan et enamus ID kaardiga tuvastamise nõudjaid samamoodi.
Homunkulus
On tekkinud nõiaring. Kuna ID-kaardiga ei saa mitte ühegi brauseriga allkirjastada (kuigi see on üks kahest võimalusest!), siis teiseks võimaluseks on allkirjastada Omaraha PIN-koodiga, mida administraator soovitab kasutada.
Kuna ei ole pidanud just väga tihti midagi siin allkirjastama, on PINkood meelest läinud.
Samas mõni kuu tagasi sai ahistaja tõttu mobiilinumber vahetatud (ei tule meelde kohe ka siin vahetada, kuna sisselogimine on siin vaid kasutaja ja parooli alusel).
Nüüd selleks, et uut numbrit kontaktandmetes vahetada, on vaja kas Omaraha PIN-koodi (mida ma ei mäleta) või ID-kaarti (mis ei toimi).
Kui saadan uue PINi numbrile, läheb see vanale numbrile, mis pole kasutusel. Uut PIN-koodi saab vaid sisestades vana PIN-koodi.

Kas siit nõiaringist on võimalik ka pääseda, et lõpuks oma leping allkirjastada?
Huhtamaki1
Mul ka ei tööta siin, kuigi pangas töötab. ID-ga allkirjastamine äkki katki?

Vabandame, ID-kaardi kasutamisel tekkis viga.

Viga aktiveerimisel: Teie arvutist puudub allkirjastamistarkvara või ei ole Teie operatsioonisüsteemi ja brauseri korral veebis allkirjastamine toetatud. Allkirjastamistarkvara saate aadressilt https://installer.id.ee.

Palun veendu, et:

Sinu ID-kaart oleks kaardilugejas
arvutis oleks uusim ID-kaardi tarkvara. Seda saad alla laadida: installer.id.ee
Sinu ID-kaardi sertifikaadid oleks uuendatud. Seda saad teha veebis: www.sk.ee/id-kontroll/

raitzzzz
Probleem on omaraha IT lahenduses, mitte sinus. Näha on, et ei soovita seda funktsionaalsust korda teha või raha paigutada selle korda tegemiseks

Arne kirjutas: “Nii vist läheb! Sisselogimine Cromes juba ei toimi. Kui sama juhtub lepingute allkirjastamisega, pole meil mõtet ID-kaardiga enam tegeleda. Riike, kus ID-kaart korralikult toimib, võib ju ühe käe sõrmedel üles lugeda.”

Sellepõhjal võib järeldada teist varianti. Minu jaoks on see muidugi täiesti arusaamatu., parandage kui ma eksin, aga tegu on ju Eesti ühisrahastus platformiga, kelle investoritest peaks lõviosa olema Eesti kodanikud. Kaotades id kaardi võimaluse ning hämades, et see pole üldse korralikulkt toimiv tekitab pigem küsimusi platformi usaldusväärsuses ja turvalisuses.
tomtom7
Loan amount:
Loan period:

Repayment:

Get an offer within few minutes!

* This is a representative offer.

Log in