• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
Miks ei saa laenata nt. 1,5 aastaks e. 18 kuud?
meelis
Süsteem on üles ehitatud nii, et see lisaks invetoritele täiendava seade ja ajaks asja keerulisemaks. Seetõttu oleme jäänud 6, 12, 24 ja 36 juurde.
Omaraha.ee
arne
Tere,

Selline küsimus veel, et Näiteks, kui inimene, kes tahab 100 EUR´i laenata, siis tema laenu tagasimakse tähtaega oleks aasta. Seda 100 EURi kolme aasta peale laenata tundub kuidagi imelik. Inflatsioon võib lihtsalt selle raha ära süüa.
Ehk siis, kehtestada mingid mõistlikud laenude ja nende pikkuste suhe . Ma nüüd ei tea , kas keegi mu jutust aru ka sai, aga ehk mõni ikka sai.
proff2
Kui leidub inimesi kes tahavad 100 eurot kolmeks aastaks laenata siis las laenavad. Milleks seada selliseid piiranguid?
Raika
Raika
Kui leidub inimesi kes tahavad 100 eurot kolmeks aastaks laenata siis las laenavad. Milleks seada selliseid piiranguid?

Leidub selliseid inimesi ja laenu saajal on see kindlasti väga mugav, aga 100 euri täna ja 100 euri kolme aasta pärast võivad erineva väärtusega olla…
Või siis võiks ju seadetes olla selline võimalus, et investorid saaksid ise määrata, mis suurustes laenusi toetavad ja kui pika aja peale, vms…
proff2
Ei saa aru mida mõtled. Investoril ju vahet pole kas ta paneb oma 50 eurot kolmeks aastaks 100 eurosesse või 1000 eurosesse laenu. Intressitulu jääb ikka samaks. Ka 10 000 euro väärtus on kolme aasta pärast samuti teine.
Raika
Raika
Ei saa aru mida mõtled. Investoril ju vahet pole kas ta paneb oma 50 eurot kolmeks aastaks 100 eurosesse või 1000 eurosesse laenu. Intressitulu jääb ikka samaks. Ka 10 000 euro väärtus on kolme aasta pärast samuti teine.

just, just, intress on kolme aasta pärast sama mis laenu andmise hetkel oli lepingus märgitud.
Lihtsalt mulle tundub, et 100 EUR aasta peale võtta, peaks piisavalt pikk ja mõistlik aeg olema, et laen tagasi maksta, sellest ka selline mõtte sähvatus, et kas mõistlikud laenude ja nende pikkuste suhe , või seadistuses filtreerimis nupuke vms. Ärge pahandage aga see lihtsalt minu väike arvamus. Alles algaja siinses keskkonnas .
proff2
 
Loan amount:
Loan period:

Repayment:

Get an offer within few minutes!

* This is a representative offer.

Log in