• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
Posielam op Z oboch strán do veľkosti 4mb a stále Na reconnectne na to isté a odznova musím posielať píše že mám poslat aj 1cent neviem na aký účet poradte ďakujem.
David95
David95
Posielam op Z oboch strán do veľkosti 4mb a stále Na reconnectne na to isté a odznova musím posielať píše že mám poslat aj 1cent neviem na aký účet poradte ďakujem.

Dobrý deň,

- zadajte zahraničný / SEPA prevod
- sumu pošlete na bankový účet spoločnosti Finzo; názov príjemcu: Finzo OÜ; názov banky: SEB Pank (Estónsko)
- účet príjemcu: IBAN: EE541010220242170225
- SWIFT (BIC): EEUHEE2X
- okrem toho je nutné uviesť referenčné číslo, teda Váš variabilný symbol, ktorý nájdete v ponuke k prevodu v odkaze https://finzo.sk/sk/ucty/prevod/

Finzo.sk
PatrikK
Dobrý deň zrušil som si uvas účet nakoľko som nemal možnosť zmeniť si niektoré údaje trz sa chcem registrovať nanovo ale systém má nepustí pretože už moje číslo bolo registrované ako mám postupovať ďalej? Ďakujem
Lukas Horvath
Lukas95335
Lukas95335
Dobrý deň zrušil som si uvas účet nakoľko som nemal možnosť zmeniť si niektoré údaje trz sa chcem registrovať nanovo ale systém má nepustí pretože už moje číslo bolo registrované ako mám postupovať ďalej? Ďakujem Lukas Horvath

Dobrý deň,

Vaše pôvodné konto bolo obnovené. Prihláste sa na svoj existujúci Finzo účet.

Finzo.sk
PatrikK
Posielam fotografie op a stale mi yo nejde .
Miabal1
Miabal1
Posielam fotografie op a stale mi yo nejde .

Dobrý deň,

skontrolujte veľkosť a formát súboru.

Finzo.sk
PatrikK
 
Loan amount:
Loan period:

Repayment:

Get an offer within few minutes!

* This is a representative offer.

Log in