• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
Kas kuskil portaali seadistustes saab ära märkida, et ma EI soovi omaraha.ee-lt oksepostitusi saada?

Seda eelmisel neljapäeval saadetud okset otsustasin ignoreerida, aga et täna saadeti juba järgmine, hakkab küll üle viskama, et mingi idioot siin omaraha.ee-s on leidnud, et minu ametlikuks suhtluseks kasutatavasse postkasti võib luba küsimata igasugust paska saata.
PeaLiK
Meil siin ei tööta idioodid. Kasutage tatipritsimiseks mõnd teist portaali, neid teatavasti jagub.

Päris mitmed investorid on soovinud meilt operatiivset infot, mida oleme eraviisiliselt ka andnud. Sel korral otsustasime saata lühikese postituse kõigile investoritele. Enamasti on investorite puhul tegu normaalsete ja arukate inimestega, aga eks erandeid tule ikka ette.

Teile me postitusi enam ei saada. Vabandame!

Omaraha.ee
arne
Ärge mängige süütukest. Siin pole tegemist mingi "ühekordse lühikese postitusega kõigile investoritele". Ka 7.juunil 2012 potsatas aadressilt noreply@omaraha.ee minu postkasti teie oksepost pealkirjaga "Laenud inimeselt inimesele", kus on selgelt öeldud, et tegemist on finantsteenuste reklaamiga ja vabandatakse kirja saamist valeväitega, nagu oleksin ma "avaldanud huvi Liisi järelmaksu vastu" (mida ma pole eluilmas teinud ega kavatsegi).

Loodetavasti saate te ikka aru, et te tegelete siin seaduse rikkumisega. VÕS § 60 määratleb, et pakkumisi võib tarbijatele elektronposti abil teha üksnes tarbija EELNEVAL nõusolekul. Ka sedastab Elektroonilise side seaduse § 103'1 ühemõtteliselt, et füüsilisest isikust sideteenuse kasutaja või kliendi elektrooniliste kontaktandmete kasutamine otseturustuseks on lubatud üksnes tema eelneval nõusolekul ning et nõusolek peab vastama isikuandmete kaitse seaduse §-s 12 sätestatud tingimustele.

ÜHTEGI EELNEVAT LUBA OMA ELEKTROONILISTE KONTAKTANDMETE KASUTAMISEKS OKSEPOSTI ADRESSAADINA MA TEILE ANDNUD POLE EGA ANNAGI!

Siin vastu haukumise asemel võiksite vast hoopis oma seaduserikkujatest kollegid korrale kutsuda ja mõelda selle peale, et mõni minust "normaalsem ja arukam" inimene oleks siin foorumis märkuse tegemise asemel joonelt teie tegevusest andmekaitseinspektsiooni teavitanud ja lisaks veel ka omaraha.ee domeeni rämpspostiblokeerimisteenust pakkuvate ettevõtete blokeerimisnimekirjadesse lisanud.
PeaLiK
PeaLiK
Ärge mängige süütukest. Siin pole tegemist mingi "ühekordse lühikese postitusega kõigile investoritele". Ka 7.juunil 2012 potsatas aadressilt noreply@omaraha.ee minu postkasti teie oksepost pealkirjaga "Laenud inimeselt inimesele", kus on selgelt öeldud, et tegemist on finantsteenuste reklaamiga ja vabandatakse kirja saamist valeväitega, nagu oleksin ma "avaldanud huvi Liisi järelmaksu vastu" (mida ma pole eluilmas teinud ega kavatsegi).

Loodetavasti saate te ikka aru, et te tegelete siin seaduse rikkumisega. VÕS § 60 määratleb, et pakkumisi võib tarbijatele elektronposti abil teha üksnes tarbija EELNEVAL nõusolekul. Ka sedastab Elektroonilise side seaduse § 103'1 ühemõtteliselt, et füüsilisest isikust sideteenuse kasutaja või kliendi elektrooniliste kontaktandmete kasutamine otseturustuseks on lubatud üksnes tema eelneval nõusolekul ning et nõusolek peab vastama isikuandmete kaitse seaduse §-s 12 sätestatud tingimustele.

ÜHTEGI EELNEVAT LUBA OMA ELEKTROONILISTE KONTAKTANDMETE KASUTAMISEKS OKSEPOSTI ADRESSAADINA MA TEILE ANDNUD POLE EGA ANNAGI!

Siin vastu haukumise asemel võiksite vast hoopis oma seaduserikkujatest kollegid korrale kutsuda ja mõelda selle peale, et mõni minust "normaalsem ja arukam" inimene oleks siin foorumis märkuse tegemise asemel joonelt teie tegevusest andmekaitseinspektsiooni teavitanud ja lisaks veel ka omaraha.ee domeeni rämpspostiblokeerimisteenust pakkuvate ettevõtete blokeerimisnimekirjadesse lisanud.


to Pealik: Minule, kui OR invrestorile on vastavad postitused sobilikult informeerivad. Seega igati teretulnud. Teil aga on Delete klahv märgatavalt "ligemal", kui pikad postitsued foorumis. Seega "vähem möla, pikem samm".
Oosmo
Huvitav, kas tegu sama Pealikuga, kes ka Isepankuri foorumis suht bravuurikate sõnavõttudega esinenud?
Minul ei OR-i emailide vastu midagi, pigem vastupidi - ootaksin tihedamat informeerimist uuendustest, reklaamikampaaniatest jms.
maus
Oosmo
to Pealik: Minule, kui OR invrestorile on vastavad postitused sobilikult informeerivad. Seega igati teretulnud. Teil aga on Delete klahv märgatavalt "ligemal", kui pikad postitsued foorumis. Seega "vähem möla, pikem samm".


See, et teie soovite kommertsreklaami oma postkasti, on teie vaba valik. Minu valik antud küsimuses on, et ma ei soovi seda ja ma nõuan, et seda valikut sellisena ka aktsepteeritakse. Selle portaali vahendusel investeerima asudes usaldasin siia oma igapäevaseks tööks ja tegevuseks kasutatava oksevaba e-posti aadressi, eeldades et omaraha.ee meeskonna näol on tegemist usaldusväärse ja Eesti seadusi järgiva osapoolega, kes kasutab seda kontakti olulise lepinguinfo ja teenusemuudatuste teavituste edastamiseks.

Delete klahv olgu kus tahes, ma lihtsalt ei kavatse tolereerida seda kui minu postkasti hakatakase kasutama süljetopsina, mida mina kasigu. Tänapäeval ei tohiks tulla kellelegi üllatusena, et okspostitajatesse suhtutakse põlguse ja vastikustundega. Selline käitumine näitab portaali haldajate suhtumist investoritesse e. oma lepingupartneritesse ja seda veel sellises vastastikusel usaldusel põhinevas äris nagu finantsvahendus. Minul küll ei luba juba kasvõi elementaarne eneseaustus oma koostööpartnerite kontaktidele soovimatut okset saata.
PeaLiK
maus
Huvitav, kas tegu sama Pealikuga, kes ka Isepankuri foorumis suht bravuurikate sõnavõttudega esinenud?


Palun mõnd näidet minu "bravuurikatest sõnavõttudest Isepankuri foorumis".
PeaLiK
..pealegi ei suuda ma absoluutselt mõista, mida "informeerivat" te järgnevast oksest leiate:


Siit saad laenu kiirelt ja soodsalt!

Laenud
inimeselt inimesele.

Omaraha
just nagu kiirlaen,
aga palju odavam!

See on finantsteenuse reklaam, tingimustega tutvu - omaraha.ee

See e-kiri saadeti Teile, sest olete avaldanud huvi Liisi järelmaksu vastu.
PeaLiK
Ma sain ka selle e-maili omaraha.ee-st, tiba turtsatasin naerda selle "avaldanud huvi Liisi järelmaksu vastu", võtke rahulikult. Samas oleks võinud omaraha.ee tõesti saata e-maili paar kuud enne reklaamikampaaniat, et saaks finantse korraldada ja natuke raha portaali juurde tuua.
profit
Liisi lause sattus sinna kogemata, nimetagem seda tööõnnetuseks. Juhtub, mis parata. Nagu ikka, satub mõni inimene sellest hüsteeriasse, teine lihtsalt turtsatab naerda.

Hästi toimisid mõlemad, nii reklaam laenajatele kui teavitus investoritele. Edaspidi üritame planeerida täpsemalt. Paar kuud ette ehk ei teavita, mõned nädalad kindlasti.

Omaraha.ee
arne
Loan amount:
Loan period:

Repayment:

Get an offer within few minutes!

* This is a representative offer.

Log in