• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
Ľudia naozaj neverte tejto spoločnosti klame a zavádza klientov. Zvažujem aj trestné oznámenie na túto spoločnosť. Som 21 r vyše 2 rokov riadne zamestnaný v živote som nemal nikde žiaden úver, dokonca aj paušál si platím úplne na čas. Po registrácii skóre 700 ale pôžičku nedali. Lebo treba výpisy a verifikacnu platbu. Všetko som doručil q zrazu skóre 250. Klamú a zavádzajú. Čiže v najbližších dňoch podávam na túto spoločnosť trestne oznámenie.
kuko20
kuko20
Ľudia naozaj neverte tejto spoločnosti klame a zavádza klientov. Zvažujem aj trestné oznámenie na túto spoločnosť. Som 21 r vyše 2 rokov riadne zamestnaný v živote som nemal nikde žiaden úver, dokonca aj paušál si platím úplne na čas. Po registrácii skóre 700 ale pôžičku nedali. Lebo treba výpisy a verifikacnu platbu. Všetko som doručil q zrazu skóre 250. Klamú a zavádzajú. Čiže v najbližších dňoch podávam na túto spoločnosť trestne oznámenie.

Dobrý deň,

skóre 700 ste nikdy nedosiahli. Na základe dokumentov, ktoré ste nám zaslali a preverenia si databáz je Vaše aktuálne skóre nízke na získanie pôžičky.

Finzo.sk
PatrikK
Zvažujem to aj ja , nakoľko mi zmizli všetky zmluvy ktoré som mal , videl a mal v nich prehľad . Kam ich dali ? Ako sa k nim dostať ? Jednoducho keď mi zmizli zmluvy tu z internetu, nebudem splácať a dám na nich trestné oznámenie. Nemám prečo splácať keď nemám zmluvu .

Pekný večer.
martinbielesch
martinbielesch
Zvažujem to aj ja , nakoľko mi zmizli všetky zmluvy ktoré som mal , videl a mal v nich prehľad . Kam ich dali ? Ako sa k nim dostať ? Jednoducho keď mi zmizli zmluvy tu z internetu, nebudem splácať a dám na nich trestné oznámenie. Nemám prečo splácať keď nemám zmluvu . Pekný večer.

Dobrý deň,

všetky Vaše dokumenty nájdete tu https://finzo.sk/sk/ucty/zmluvy/ (upravte dátum a použite Filter).
Zoznam Vašich pôžičiek (zmlúv) nájdete tu https://finzo.sk/sk/pozicky/pozicky/
Splátkový kalendár otvoríte kliknutím na číslo pôžičky.

Finzo.sk
PatrikK
 
Loan amount:
Loan period:

Repayment:

Get an offer within few minutes!

* This is a representative offer.

Log in