• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
Portaal tahab, et ma kontaktandmeid uuendaksin. Sinna on lisandunud uued väljad koos huvitavate küsimustega ja soovitakse ka dokumentidest pilti koos tundlike andmete sisetamisega. Kas see on Omaraha poolne initsiatiiv või mingid uued regulatsioonid?
viis
Sama küsimus ??? Kahjuks jäävad sellisel kujul andmed uuendamata.
Janx1000
Mitte ükski teine investeerimisportaal ei küsi niisuguseid andmeid, kui OR. Kusjuures sul polegi valikut sest ilma nende andmete esitamiseta ei pääse sa oma rahale enam ligi. Juriidiliselt ei ole OR-l õigust nii käituda.
6nnelik
Väide, et teised portaalid analoogseid andmeid ei küsi, ei vasta tõele. Küsivad rohkemgi. Olen ise mitmel pool investor. Me Omarahas üritame küsida nii vähe kui võimalik. Mingit isiklikku ega turunduslikku huvi meil siin ei ole. Teame ka seda, et sugugi kõik ei täida reegleid ja midagi ei juhtu.
Vaatasime küsimustiku veelkord üle ja ilmselt leiame võimalusi kärpimiseks.
OR
arne
Teised portaalid tõepoolest analooseid andmeid ei küsi. Ma pole siiani saanud põhjendust, mis annab õiguse uudishimutseda nt ülalpeetavate arvu osas. Pole vähematki Omaraha asi!
6nnelik
6nnelik
Teised portaalid tõepoolest analooseid andmeid ei küsi. Ma pole siiani saanud põhjendust, mis annab õiguse uudishimutseda nt ülalpeetavate arvu osas. Pole vähematki Omaraha asi!

Omaraha võiks teha vahe sisse investeerijate ja laenajate vahel. info, mida mõlemalt grupilt küsida on vaja, on erinev. ülalpeetavate arv ei puutu investeerija juures asjasse jne.
meelisp976
Kas neid andmeid kasutatakse omaraha kasutajate statistika tegemiseks või mis eemärgil neid kogutakse?
freedo
freedo
Kas neid andmeid kasutatakse omaraha kasutajate statistika tegemiseks või mis eemärgil neid kogutakse?
Kogu lahendus on üle vaadatud ja me vähendame investoritele esitatavaid küsimusi.
Kõik, mida küsime, tuleneb seadusest. Mingit meiepoolset ekstra huvi seal ei ole.
OR
arne
arne
Aitäh! Kõige rohkem küsimusi tekitanud väljad on tõesti kadunud.
freedo
arne
Tahaks võimalusel siiski teada mis seadus nõuab ka ameti või sissetulekute suuruse küsimist.
Ideaalis võiks iga taolise küsimuse juures olla viide vastavale seadusele.
Kui need küsimused siiski jäävad, saab sisestatud tõenäoliselt suvalised valikud.
rakulka
Loan amount:
Loan period:

Repayment:

Get an offer within few minutes!

* This is a representative offer.

Log in