• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
Táto spoločnosť je pochybná!
Neviete, s kým komunikujete, odpovedajú vám stroho, neviete, čo si máte myslieť, niektorým odpovediam nerozumiete, tak chcete zavolať, ale nedovoláte sa, dookola vám budú opakovať, že akékoľvek otázky adresujte zákazníckemu centru, aby vybavenie bolo čo najrýchlejšie. Nikto neberie mobil uvedený na stránke, iba píšete a píšete si s nimi ako spisovatelia, a tak strácate kopu času, lebo musíte sedieť pri pc a vymieňať si s nimi správy, ktoré nikam nevedú… celé zlééé :(((

V sekcii ,,Magazín" má Finzo.sk uvedené, že poskytujú pôžičky rýchlo a jednoducho, bez dokladovania príjmu a zbytočných papierovačiek. Urobíte všetky kroky, o ktoré vás žiadajú, následne vám príde správa, že to máte schválené a už len čakáte na peniaze, o ktoré ste si požiadali, pretože vám napíšu, že prevod trvá 2-3 dni. Namiesto peňazí vám príde ďalšia správa, že vaša žiadosť bola zamietnutá, ale bez uvedenia dôvodu a vy musíte zase písať a pýtať sa prečo…??? Odpíšu, že máte nedostatočné skóre, čo je pre mňa doteraz záhadou, nakoľko pri požiadaní pôžičky je skóre v poriadku. Potom vám oznámia, že si máte obnoviť žiadosť, ale systém vás už nepustí zopakovať obnovenie žiadosti. Zase treba písať a zase sa pýtať, prečo…? Odpíšu vám znova to isté :(((

Neviem, o čo tu ide a kde som sa to dostala, mám z toho celého zmiešané pocity, pretože som zaslala doklad totožnosti, ide o moje osobné údaje a obávam sa o zneužitie. S najväčšou pravdepodobnosťou tu žiadnu pôžičku nedostanete, iba ste sa nechali zlákať kvôli ich skvelej reklame.

Ľudia, požičajte si radšej niekde, kde to vybavíte osobne, hoci aj s papierovačkami, bude to určite rýchlejšie!!!
libra11
libra11
Táto spoločnosť je pochybná! Neviete, s kým komunikujete, odpovedajú vám stroho, neviete, čo si máte myslieť, niektorým odpovediam nerozumiete, tak chcete zavolať, ale nedovoláte sa, dookola vám budú opakovať, že akékoľvek otázky adresujte zákazníckemu centru, aby vybavenie bolo čo najrýchlejšie. Nikto neberie mobil uvedený na stránke, iba píšete a píšete si s nimi ako spisovatelia, a tak strácate kopu času, lebo musíte sedieť pri pc a vymieňať si s nimi správy, ktoré nikam nevedú… celé zlééé :(((V sekcii ,,Magazín" má Finzo.sk uvedené, že poskytujú pôžičky rýchlo a jednoducho, bez dokladovania príjmu a zbytočných papierovačiek. Urobíte všetky kroky, o ktoré vás žiadajú, následne vám príde správa, že to máte schválené a už len čakáte na peniaze, o ktoré ste si požiadali, pretože vám napíšu, že prevod trvá 2-3 dni. Namiesto peňazí vám príde ďalšia správa, že vaša žiadosť bola zamietnutá, ale bez uvedenia dôvodu a vy musíte zase písať a pýtať sa prečo…??? Odpíšu, že máte nedostatočné skóre, čo je pre mňa doteraz záhadou, nakoľko pri požiadaní pôžičky je skóre v poriadku. Potom vám oznámia, že si máte obnoviť žiadosť, ale systém vás už nepustí zopakovať obnovenie žiadosti. Zase treba písať a zase sa pýtať, prečo…? Odpíšu vám znova to isté :(((Neviem, o čo tu ide a kde som sa to dostala, mám z toho celého zmiešané pocity, pretože som zaslala doklad totožnosti, ide o moje osobné údaje a obávam sa o zneužitie. S najväčšou pravdepodobnosťou tu žiadnu pôžičku nedostanete, iba ste sa nechali zlákať kvôli ich skvelej reklame.Ľudia, požičajte si radšej niekde, kde to vybavíte osobne, hoci aj s papierovačkami, bude to určite rýchlejšie!!!
presne tak ako pisete už som mala niekolko ziadosti skchvalenich po niekolko minut to tak nebolo.poslala som im aj to co pozadovaly.napriek casu ktori som stravila .sa to neda. mislim si ze je to PODVOD.skore sa meni stale a ked ich mate 600 pri odoslani ziadosty sa skore znižy.je to klamstvo podla mna
lucia2017
su to klamari !!!!! cisty o***eb !!
future83
future83
su to klamari !!!!! cisty o***eb !!
Tak je mne to iste pisali.vsetko ze mam schvalene a potom mi zamietli tiez za dake skore .
Kucik2018
Chem zrušiť môj účet. Ďakujem
szarazova1
szarazova1
Chem zrušiť môj účet. Ďakujem

Dobrý deň,

Vaše konto bolo zrušené.

Finzo.sk
PatrikK
Dobrý deň poprosím zrušiť môj účet. Ďakujem.
Nikuska1974
Nikuska1974
Dobrý deň poprosím zrušiť môj účet. Ďakujem.

Dobrý deň,

Vaše konto bolo zrušené.

Finzo.sk
PatrikK
Zdravím žiadal som u úver a neviem ako ďalej žiadna odpoveď od vas
Erikorisko1
Erikorisko1
Zdravím žiadal som u úver a neviem ako ďalej žiadna odpoveď od vas

Dobrý deň,

registrácia prebieha nasledovne
- vyplniť registračný formulár
- schváliť VOP a rámcovú zmluvu
- poslať scan (fotografiu) oboch strán občianskeho preukazu (iba občan s ID vydaným na území SR)
- vykonať bankový prevod ľubovoľnej sumy z vašej banky na váš virtuálny účet na portáli
- zažiadať si o pôžičku a zadať IBAN číslo účtu, kam Vám zaslať peniaze
- žiadateľ má založený účet na Slovensku na svoje meno

Prihláste sa pod svojím užívateľským menom https://finzo.sk/sk/ucty/hlavnu/

Finzo.sk
PatrikK
 
Loan amount:
Loan period:

Repayment:

Get an offer within few minutes!

* This is a representative offer.

Log in