• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
ati01
arne
atsuha skoor ja limiit kehtivad 2. juulini. Siis küsime pangakonto väljavõtte ja teeme uued otsused. Võlg, millest lepold räägib, maksehäireregistris ei kajastu.
Omaraha.ee

antud kasutaja on siiski maksnud ära kõik oma võlgnevused ka ips. Olgugi ,et pole tähtaekselt seda kordagi teinud(ükskord siiski on 10,06,11) alates 11,04,2011 ja on ka pidevalt uuendanud oma maksekraafikut ja sõlminud erikokkuleppeid, vältimaks sattumist maksehäiretesse. Hetkel polegi vist isikul prioriteediks ip võlad rohkem kui mitte sattuda maksehäiretesse.
Administraator võiks ka omale ip,sse kasvõi ,,nuhkimiseks konto teha,, sest tihti kasutavad inimesed samu kasutajatunnuseid (nagu minagi).


Maksehäirete register ongi üks hea asi. See hoiab ära suhtumise "mul täna pole, ok, mis siis ikka, homme maksan".
Tinistus
maus
Kuigi kasutaja skoor on hetkel 910, soovitan olla ettevaatlik tema laenudesse investeerimisel. Isepankuris on isikul kehtiv maksevõlg ja viimastel kuudel on ta teinud tagasimakseid vaid (täpselt) põhiosa katva summa ulatuses.


Isiklikult andnud kasutajale kaks laenu ning kokku hilinesid maksed kahel kuul (vastavalt 1 päev ja 3 päeva). Praeguseks mõlemad laenud täielikult tagasi makstud.

Seega vaidleksin vastu ning pigem kiidaksin laenajat, üks edukamaid ja muretumaid investeeringuid minu poolt!
Tiit
Minu kõige edukamad investeeringud on need mis laekuvad kokkulepitud päeval või enne seda.
Probleem on pigem selles, et antud kasutaja kustutab nende laenudega oma teisi laene (mis ei pruugi sugugi olla kallimad küll on aga maksetähtaeg möödas). Küsimus on ainult ajas millal selline laenupüramiid lõplikult kokku kukub (kui just laenaja mingi ime läbi oma käitumist ei muuda).
leopold
Loan amount:
Loan period:

Repayment:

Get an offer within few minutes!

* This is a representative offer.

Log in