• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
Tere!

Investeerimistingimuste seadete all on hetkel mitmed head võimalused valida mitmete erinevate kontode vahel (ehk valida vastav riik mille laenudesse investeerida). Samuti on võimalik valida erinevaid investeeringu tüüpe ehk kas ma soovin panustada 6 kuulistesse laenudesse, aastastesse jne. Kes kasutavad teavad seda niigi, kuidas edasi skoorid, intressid, summad, boonused ja kehtivus. Mõte mis mul aga tekkis, et äkki on võimalik lisada selline lahter nagu osakaal. Ehk mõtlen seda, et kui mul on näiteks portfellis 3 laenutüüpi: 1) Lühilaen 2) 1 Aasta 3) 2 Aastat - siis süsteem pakuks automaatselt jah 33% igasse laenutüüpi. Aga, et kui ma sooviksin, siis mul oleks endal võimalik seda vajadusel muuta kas siis näiteks 10% kaupa või käsitsi kirjutada protsendi kaupa. Ehk näiteks sooviksin, et mu investeeritud rahast läheks 50% 2 aastastesse laenuesse ja 25% lühilaenudesse ning 25% 1 aastastesse laenudesse. Või mõni soovib näiteks 80% hoida lühilaenudes ja raha rohkem likviidsena ning 20% pikemaajalistes.

Mis mõtted on teistel selles osas?


Ette tänades
bishralkhallali
 
Loan amount:
Loan period:

Repayment:

Get an offer within few minutes!

* This is a representative offer.

Log in