• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
Zobral som si pôžičku je schválená ale na Virtualnom ´účte nemám nič že či mi to odoslalo na môj osobný účet…
a ak ano tak za aký čas to bude pripísané na môj účet respektíve z akej Banky posiela Finzo …
Za odpoveď ďakujem.
Antakos
Antakos
Zobral som si pôžičku je schválená ale na Virtualnom ´účte nemám nič že či mi to odoslalo na môj osobný účet…a ak ano tak za aký čas to bude pripísané na môj účet respektíve z akej Banky posiela Finzo …Za odpoveď ďakujem.

Dobrý deň,

pri žiadosti o pôžičku ste nechali zaškrtnuté „Priamo do banky“. Peniaze Vám boli odoslané na Váš účet. Medzibankový prevod trvá maximálne 2 pracovné dni.

Finzo.sk

PatrikK
Dobry den poziadala som o pozicku a este mi ani email neprisiel kde mam potvrdit udaje,chcem sa spytat kolko to vsetko trva?
LuciaKozempelova0706
LuciaKozempelova0706
Dobry den poziadala som o pozicku a este mi ani email neprisiel kde mam potvrdit udaje,chcem sa spytat kolko to vsetko trva?

Dobrý deň,

nanešťastie Vám momentálne nedokážeme poskytnúť pôžičku.

Finzo.sk
PatrikK
Dobrý deň môžem sa spýtať mal som pôžičku schválenu. nedá sa vám ani dovolat
Petra123456
Petra123456
Dobrý deň môžem sa spýtať mal som pôžičku schválenu. nedá sa vám ani dovolat

Dobrý deň,

aby sme Vaše žiadosti vybavili rýchlejšie, odporúčame Vám posielať otázky týkajúce sa Vašej žiadosti cez portál Finzo. Vo veľmi krátkom čase Vašu žiadosť spracujeme.
Prihláste sa na finzo.sk pod svojím užívateľským menom a prejdite tu https://finzo.sk/sk/ucty/schranka/

Finzo.sk
PatrikK
 
Loan amount:
Loan period:

Repayment:

Get an offer within few minutes!

* This is a representative offer.

Log in