• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
Prosim vas, neda sa mi uz nijako zmenit datum splatok? Datum splat. mam kazdy 12.den v mesiaci…No ja mam moznost uhradzat splatky jedine kazdy 16.den v mesiaci.
Zuzana13
Dobrý deň
neda sa stale vyplnit registracia. Aj zmenim heslo stale i nechce zobrat moje rodne čislo a neda sa pokracovat dalej.Pri odhlaseni sa normalne dostanem na tabulku ale nepusti ma rodné číslo
alka091965
Zuzana13
Prosim vas, neda sa mi uz nijako zmenit datum splatok? Datum splat. mam kazdy 12.den v mesiaci…No ja mam moznost uhradzat splatky jedine kazdy 16.den v mesiaci.

Dobrý deň,

termín splátok na aktívnej zmluve už nie je možné zmeniť.

Finzo.sk
PatrikK
alka091965
Dobrý deňneda sa stale vyplnit registracia. Aj zmenim heslo stale i nechce zobrat moje rodne čislo a neda sa pokracovat dalej.Pri odhlaseni sa normalne dostanem na tabulku ale nepusti ma rodné číslo

Dobrý deň,

prejdite na finzo.sk, vpravo hore kliknite na prihlásiť a zadajte Vaše užívateľské meno . Kliknite na „Zabudli ste heslo?“.
Možnosť nastavenie nového hesla Vám príde na Váš e-mail. Nasledujte inštrukcie v e-maile.
Následne sa prihlásite na svoj existujúci Finzo účet a môžete pokračovať v žiadosti o pôžičku.

Finzo.sk
PatrikK
 
Loan amount:
Loan period:

Repayment:

Get an offer within few minutes!

* This is a representative offer.

Log in