• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
Aj ja som sklamaná poslala som výpisy z účtu nemám na ňom žiadne zrážky a skore vraj zrazu 600!!O pol roka už určite nebudem potrebovať vašu pomoc!!Aspoň tých 100 eu ste mi mohli poskytnuť,ktoré ste vraveli že mám isté.No veľké sklamanie!!!A odpoved na vašu otázku komenty??Napr. podvod bol tam!!A myslím si to isté!!A prosím aby ste moje údaje čo som vám poslala vymazali!!!!Dakujem
zuzana1975
zuzana1975
zuzana1975
Dobrý deň,

Vašej žiadosti sme sa opätovne venovali, keďže ste mali skóre podľa systému 600 a od skóre 601 je schválená pôžička.
Ako sme Vás už aj telefonicky kontaktovali, máte schválenú pôžičku 300Eur na 2roky.
Vaše limity sa môžu v prípade včasného splácania postupne navyšovať.

Ďakujeme za pochopenie a radi Vám pošleme peniaze na účet ešte dnes
Finzo.sk
st.anci
..firma ako každá druhá na slovenskom trhu… nezáujem pomáhať… krátkodobo vám poskytnú tak akurát 300 EUR… Ide im o to zbohatnúť a zarobiť. Skúste investovať a hneď sa budú správať inak. Druhé BMG či DRUKOS. Tie ich kredity to je len podfuk.
LubosZMP
A ešte pozor na jeden podraz. Aj keď vám ponúknu 100 EUR, reálne dostanete nejakých 80 ale splácať musíte stovku… To je korektnosť…
LubosZMP
dobrý deň prajem chcel by som sa spytať som invalidny dochoca aberiem peniaze cez poštu možem požiadať niako od vas úver
pavol1985
pavol1985
dobrý deň prajem chcel by som sa spytať som invalidny dochoca aberiem peniaze cez poštu možem požiadať niako od vas úver
Dobrý deň,

zaregistrovať sa môžete bezplatne a takisto dostanete aj odpoveď, či je Vám schválený úver na základe ďalších potrebných údajov. žiaľ spomenuté znižuje pravdepodobnosť, že Vám úver bude poskytnutý.

Finzo.sk
st.anci
Loan amount:
Loan period:

Repayment:

Get an offer within few minutes!

* This is a representative offer.

Log in