• info@finzo.sk
  • |
  • 0903 960 069
Dobry den, precital som snad cele forum a celkom som nepochopil logiku vo veci, ak ma niekto skore pod 800musi zaslat pol rocny vypis, po zaslani ak je vyssie skore ako 600je mu poskytnuta pozicka od investorov. Mozete mi to prosim vysvetlit?o co vam teda ide? O skore nad 800 alebo nazerat ludom do vypisov a vtedy staci zrazu aj 600. A este jedna otazka, pri ziadosti o pozicku je aky rozdiel ked zadam iban uctu bez zaskrknutim/so zaskrknutim pola priamo do banky. Da sa posielat aj nejak nepriamo? Dakujem za vas cas a celkom sa tesim na vasu odpoved, co je vlastne pre vas pri posudzovani priorita.
c1b4z0l
c1b4z0l
Dobry den, precital som snad cele forum a celkom som nepochopil logiku vo veci, ak ma niekto skore pod 800musi zaslat pol rocny vypis, po zaslani ak je vyssie skore ako 600je mu poskytnuta pozicka od investorov. Mozete mi to prosim vysvetlit?o co vam teda ide? O skore nad 800 alebo nazerat ludom do vypisov a vtedy staci zrazu aj 600. A este jedna otazka, pri ziadosti o pozicku je aky rozdiel ked zadam iban uctu bez zaskrknutim/so zaskrknutim pola priamo do banky. Da sa posielat aj nejak nepriamo? Dakujem za vas cas a celkom sa tesim na vasu odpoved, co je vlastne pre vas pri posudzovani priorita.
Dobrý deň,

vystihli ste to presne. Pokiaľ klient má skóre 801 a vyššie, dostane pôžičku bez zaslania výpisov za 6 mesiacov.
Ak žiadateľ nemá dlhy v iných inštitúciách, vlastní nehnuteľnosť alebo pravideľne splácal pôžičky vo Finzo, to sú príklady, ako môže dostať vyššie skóre. Ale aj klient so skóre nad 800 môže zaslať 6 mesačný bankový výpis. Tým má možnosť dostať vyššiu pôžičku alebo sa dostať do skupiny s vyšším skóre a tým dostať nižšie úroky.
Pokiaľ klient má na základe registrov skóre do 800, pôžičku mu poskytneme len na základe výpisov. Pokiaľ po prezretí výpisov má skóre nad 601, poskytneme mu pôžičku.

V prípade zaškrtnutia možnosti “Priamo do banky” sú peniaze odoslané priamo na Váš bankový účet. Ak si zvolíte možnosť bez zaškrtnutia tohto políčka, peniaze sú zaslané na Váš virtuálny účet, z ktorého si následne môžete preposlať peniaze na Vami zvolený účet.

Finzo.sk
st.anci
Dobrý deň mám skóre 400 a potrebujem pôžičku keď som bol na stránke prvý krát dnes tak som nevedel aké skóre mám tak by som vás chcel požiadať a sumu ktorá by bola adekvátna k môjmu skóre pretože som požiadal o 800euro a prišla mi správa že mám zaslať výpisi z účtu za 6 mesiacov….tak preto chcem vás požiadať aby ste mi dali možnosť znova požiadať o pôžičku adekvátnu môjmu skóre….za kladne vybavenie ďakujem.
frenky0
frenky0
frenky0
Dobrý deň,

žiaľ skóre 400 značí nízku bonitu klienta a v takom prípade pôžička nie je schválená.

Finzo.sk
st.anci
Ako mam napisat prilasovy kod ked my pise po dva cisla
Dhz2222
Potrebovala by som iba 200eur do 14.02.2016 vratila by som hned po vyplate 0949709444 Dudasova
Veronika33
 
Loan amount:
Loan period:

Repayment:

Get an offer within few minutes!

* This is a representative offer.

Log in